Rowenta

Rowenta w dziale AGD

Odkurzacze Żelazka Kobieta

Rowenta w dziale informacje

Wydarzenia
Rowenta „Sweet home” czystość i harmonia w Twoim domu

Rowenta „Sweet home” czystość i harmonia w Twoim domu

2013-12-03 12:25:00

Dom to nasza ostoja. To miejsce, w którym możemy odpocząć po trudach dnia w spokoju i ciszy. Dlatego sprzęty, których w nim używamy powinny nie tylko zapewniać komfort i wygodę, ale także nie powodować nadmiernego hałasu. Doskonałą odpowiedź na oczekiwania wymagających użytkowników sprzętów domowych stanowią nowe modele odkurzaczy z najcichszej linii Rowenta Silence Force Extreme. Produkty Rowenta Silence Force Extreme wyróżniają przede wszystkim: wydajność, cisza, ergonomia i elegancki design. Co więcej nowe odkurzacze Rowenta RO5931 i RO5925 spełniają już nowe i restrykcyjne unijne wymogi etykiety energetycznej.

czytaj więcej
Rowenta - odkurzacz bezprzewodowy Air Force

Rowenta - odkurzacz bezprzewodowy Air Force

2012-07-11 13:19:00

Odkurzanie z pomocą Air Force jest tak łatwe i przyjemne, że po sprzątaniu nie czujemy się zmęczeni. Funkcjonalności tego odkurzacza pomogą wykorzystać go nie tylko do sprzątania domu, ale też do zaspokojenia codziennej dawki ruchu. Oprócz relatywnie niedużych rozmiarów odkurzacz Rowenta Air Force jest również wyjątkowo lekki, dzięki czemu z łatwością mogą go używać osoby starsze czy kobiety. Odkurzanie nie wymaga wysiłku przede wszystkim dlatego, że skuteczność Air Force jest porównywalna do tradycyjnych odkurzaczy o mocy 2200 W.

czytaj więcej
Odkurzacz Rowenta Silence Force Extreme

Odkurzacz Rowenta Silence Force Extreme

2012-03-29 16:58:00

"W odkurzaczu ROWENTA SILENCE FORCE EXTREME, połączyliśmy dwie najbardziej pożądane przez użytkowników cechy - potężną siłę ssania, dające znakomitą efektywność zbierania kurzu oraz niezwykle cichą pracę silnika, który po włączeniu pracuje na poziomie 62 dB(A), co jest porównywalne do cichej, spokojnej rozmowy" - mówi Barbara Woźna, Product Manager Home Cleaning & Electrical Cooking, Groupe SEB.

czytaj więcej
Rowenta Silence Force Extreme -  wydajne i ciche odkurzanie

Rowenta Silence Force Extreme - wydajne i ciche odkurzanie

2011-10-13 14:34:00

Już nigdy więcej odkurzanie nie będzie kojarzyć Ci się z dokuczliwym hałasem. Marka Rowenta wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadziła na rynek super cichy, nowoczesny odkurzacz Silence Force Extreme, który jest praktycznie niesłyszalny. To najcichsze i jednocześnie bardzo wygodne w użyciu urządzenie, o bardzo wysokim stopniu efektywności i wydajności. Zapomnij o tradycyjnym, głośnym i męczącym procesie odkurzania, wybierz przyjemność, komfort i gwarancję dokładnego sprzątania.

czytaj więcej
Rowenta

Rowenta: nowy wymiar odkurzania

2011-09-22 08:25:00

Wyobraź sobie smukły, bezprzewodowy i niezwykle wygodny w użytkowaniu odkurzacz, który zmieści się w każdej szafie, pozostawiając miejsce na inne rzeczy codziennego użytku. Pomyśl o nowoczesnym urządzeniu, który jest zawsze pod ręką gotowy do sprzątania bez konieczności składania rur i szczotek. Niemożliwe?

czytaj więcej
Odkurzacze Rowenta - kosmiczna moc odkurzania zamknięta w kompaktowym kształcie

Odkurzacze Rowenta - kosmiczna moc odkurzania zamknięta w kompaktowym kształcie

2011-06-16 09:34:00

Wielu z nas wielkie sprzątanie kojarzy się z zajęciem żmudnym i nieprzyjemnym. Marka Rowenta wzbogaca swoją ofertę. Do cenionych przez konsumentów modeli odkurzaczy z linii Silence Force dołączy nowa seria Rowenta Power Space. Są to eleganckie urządzenia w atrakcyjnych kolorach - bordowym i czarnym, które charakteryzują się niezwykle dużą mocą (2000W).

czytaj więcej
Rowenta - Ekologiczne odkurzanie

Rowenta - Ekologiczne odkurzanie

2010-10-29 00:01:00

Rowenta, mając na uwadze coraz większą ekologiczną świadomość konsumentów, wprowadza do oferty odkurzaczy rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Silence Force jest nie tylko wyjątkowo cichym odkurzaczem o wysokiej mocy, ale także posiada rozwiązania korzystne dla naszej planety. W linii Silence Force niezrównanie niski poziom hałasu został połączony z dużą mocą urządzenia.

czytaj więcej
Wielkie możliwości małych odkurzaczy - Rowenta

Wielkie możliwości małych odkurzaczy - Rowenta

2010-10-28 15:42:00

Kompaktowość to jedna z najbardziej pożądanych cech przy wyborze idealnego odkurzacza. Konsumenci oczekują urządzeń małych, ale funkcjonalnych i posiadających wiele nowoczesnych rozwiązań. Marka Rowenta, pragnąc spełnić te oczekiwania, wprowadza na rynek dwie linie kompaktowych odkurzaczy. Linia Silence Force Compact poza niewielkimi rozmiarami cechuje się bardzo niskim poziomem hałasu. Linię Compacteo z pewnością docenią miłośnicy małych urządzeń o dużej mocy.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P