Aplikacje

Samsung NX300M - jako pierwszy z OS Tizen

Samsung NX300M - jako pierwszy z OS Tizen

2013-11-11 16:13:00

Odświeżony NX300M jest już w sprzedaży w Korei od ponad miesiąc, ale dopiero teraz ujawniono jedną z nowy cech aparatu. Samsung potwierdził, że 20,3-megapikselowy aparat wyposażony w oprogramowanie Tizen (system operacyjny oparty na Linuksie). Samsung w najbliższym czasie planuje wypuscić system także na tablety i smartfony - Galaxy S4 czeka już w kolejce. Czy co? Można zdziałać bez Google. Nokia HERE oświadczyła, że będzie obsługiwać "funkcje związane z mapą" dla przyszłych urządzeń wyposażonych w Tizen, dając Samsungowi szansę dalszego uniezależnienia się od usług Google.

czytaj więcej
Aplikacja muzyczna Open FM dostępna na telewizorach Samsung Smart TV, smartfonach i tabletach

Aplikacja muzyczna Open FM dostępna na telewizorach Samsung Smart TV, smartfonach i tabletach

2013-10-10 17:54:00

Aplikacja Open FM to pełny dostęp do treści emitowanych przez największą platformę muzyczną w Polsce. Korzystając z niej na Samsung Smart TV, zyskujemy bezpłatny dostęp do blisko 100 zróżnicowanych gatunkowo kanałów muzycznych! Muzyka w Open FM nie jest przerywana audycjami.

czytaj więcej
Aplikacje mobilne na smartfony: Olympus Smartphone Application i Olympus Delivery Service

Aplikacje mobilne na smartfony: Olympus Smartphone Application i Olympus Delivery Service

2013-10-10 17:47:00

Olympus ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu pierwszej w historii aplikacji do dyktowania na Smartfony oraz innowacyjnym dyktowaniu w chmurze dzięki aplikacji: Olympus Delivery Service (ODDS). Aplikacje Olympus są dostępne dla systemów iOS i Android i umożliwiają użytkownikom dyktować w ustalonym formacie DSS, nawet wtedy, gdy ich docelowy dyktafon nie jest pod ręką. Dzięki aplikacjom Olympus klienci mogą teraz dyktować, kiedykolwiek i gdziekolwiek są ciesząc się korzyściami płynącymi z rozwiązań systemów profesjonalnego dyktowania.

czytaj więcej
Sprzet-fotograficzny_aparaty-cyfrowe Lustrzanki_cyfrowe Sprzet-fotograficzny_obiektywy Sprzet-fotograficzny_lampy-blyskowe Akcesoria-foto_ramki-cyfrowe Sprzet-fotograficzny_karty-pamieci Akcesoria-foto_inne-akcesoria-foto Akcesoria-foto_aplikacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P