Akcesoria

Nowa edycja limitowana kawy Monsoon Malabar od Nespresso

Nowa edycja limitowana kawy Monsoon Malabar od Nespresso

2015-03-26 10:07:17

Firma Nespresso sięga do największych legend i dawnych receptur, by ukryć wyborne rarytasy w limitowanych edycjach kawy. Nowa kawa - Monsoon Malabar - zabiera miłośników „małej czarnej” w odkrywczą podróż drogą morską, przenosząc w inne miejsce i czas. Tworząc nową edycję limitowaną, połączono historyczny proces obróbki owoców kawowca, odbywający się na wybrzeżu Malabar i szczególną odmianę ziaren najwyższej jakości z wiedzą pasjonatów, pracujących w Nespresso.

czytaj więcej
MPM: Aromatyczna kawa na jesienne poranki

MPM: Aromatyczna kawa na jesienne poranki

2014-10-17 16:40:00

Nie ma nic przyjemniejszego w szare jesienne poranki niż aromat parzonej kawy. Świeżo zmielone ziarna sprawiają, że napój smakuje o wiele lepiej, a zapach rozchodzi się po całym domu. Firma MPM dla wszystkich smakoszy espresso, cappuccino czy latte przygotowała nowy młynek do kawy MMK-04M.

czytaj więcej
Szulfada grzewcza marki Bosch

Szulfada grzewcza marki Bosch

2014-09-27 16:28:00

Mogłoby się wydawać, że o sprzętach gospodarstwa domowego wiemy już wszystko i każde już poznaliśmy. Jednak nieodkrytą tajemnicą pozostaje dla większości szuflada grzewcza. Zamontowana najczęściej pod piekarnikiem lub ekspresem do kawy znacząco poszerza funkcjonalność naszych kuchni i wiedzę o gotowaniu.

czytaj więcej
Najlepsi przyjaciele ekspresu do kawy

Najlepsi przyjaciele ekspresu do kawy

2013-07-24 10:48:00

Statystyczny Polak wypija filiżankę kawy dziennie. Coraz więcej ludzi pije kawę nie tylko w kawiarniach czy cukierniach, ale we własnych domach. To w dużym stopniu zasługa rosnącej popularności ekspresów do kawy. Przystępne ceny i łatwa obsługa sprawiły, że po urządzenia sięgają gospodarstwa domowe. Dzięki ekspresowi można delektować się ulubioną latte czy cappuccino we własnych czterech kątach.

czytaj więcej
Raport specjalny: Ekspresy do kawy

Raport specjalny: Ekspresy do kawy

2013-05-24 13:54:00

Znaczna część miłośników tego ciemnego napoju twierdzi, że najlepszy jest on wówczas, gdy przygotowuje się go w dobrym ekspresie. Skąpiec.pl postanowił sprawdzić, które ekspresy do kawy cieszyły się największym zainteresowaniem użytkowników serwisu w I kwartale 2013 roku i jakie kryteria były dla nich istotne, podczas poszukiwań idealnego urządzenia. Sprawdź poniżej.

czytaj więcej
Jak się ma branża AGD w Polsce? Produkcja, sprzedaż oraz eksport - wnioski

Jak się ma branża AGD w Polsce? Produkcja, sprzedaż oraz eksport - wnioski

2013-01-23 14:58:00

Wzrost produkcji dużego AGD przy spadku produkcji małego AGD - taki jest pierwszy wniosek, po przeanalizowaniu danych za 2012 rok. Wg danych GUS za 11 miesięcy 2012 r. wolumen produkcji dużego AGD wzrósł o 9,0% Y/Y, natomiast małego AGD spadł o 14,8% Y/Y - w efekcie tego łączny wolumen produkcji AGD wzrósł o 0,8%. Wzrost produkcji dużego AGD wynika głównie ze zwiększenia krajowych mocy produkcyjnych w fabrykach. Natomiast spadek produkcji małego AGD to efekt zlecania produkcji tego rodzaju sprzętu podmiotom z Dalekiego Wschodu i dalsza jego sprzedaż pod marką danego producenta.

czytaj więcej
Młynek do kawy MMK-02M przyrządzi dla Ciebie 10. kaw Świata

Młynek do kawy MMK-02M przyrządzi dla Ciebie 10. kaw Świata

2012-01-05 12:32:00

Nie ma chyba na świecie większej gwiazdy niż ona. Egzotyczne pochodzenie, międzynarodowa kariera i rozpoznawalność. Wszystkie jej role spotkały się z uznaniem milionów ludzi na całym świecie. Swój fenomen zawdzięcza niezwykłym metamorfozom - początkowo łagodna i delikatna, po chwili potrafi stać się silna i zdecydowana. Firma MPM postanowiła przedstawić jej najsłynniejsze wcielenia, które z łatwością odtworzysz we własnym domu.

czytaj więcej
Kawa na ławę - rola młynka w mieleniu ziaren

Kawa na ławę - rola młynka w mieleniu ziaren

2011-10-26 10:00:00

Kawa, ze względu na charakterystyczny smak i aromat, pobudza zmysły. Przyśpiesza przemianę materii i zwiększa sprawność umysłu. Sposób jej przygotowania znacznie wpływa na uzyskanie końcowego efektu - wyrazistego smaku ulubionego napoju. Dlatego w procesie zaparzania młynek odgrywa bardzo ważną rolę.

czytaj więcej
Severin: młynek do kawy KM 3873

Severin: młynek do kawy KM 3873

2011-09-28 08:29:00

Wypełnij dom zapachem świeżo zmielonej kawy, korzystając z elektrycznego młynka do kawy. Poprzez stopień zmielenia możesz dopasowywać smak i moc małej czarnej według własnych upodobań. Kolejna zaleta: przy zaparzaniu kawy w ekspresie przelewowym albo do espresso wydobędziesz z kawy pełny bukiet smaku i zapachu.

czytaj więcej
Brita: wkłady filtracyjne PURITY C Quell ST

Brita: wkłady filtracyjne PURITY C Quell ST

2011-03-09 13:12:00

Kawa to sukces w przeszłości i perspektywy na przyszłość: espresso, mocna, esencjonalna kawa na życzenie, cappuccino, kawa z odrobiną mleka - branża spod znaku ziarenka kawy prosperuje znakomicie. Przygotowanie takich napojów zależy od jakości wody. Wszystkie kawowe specjały zawierają prawie 98% wody, bez względu na to, jak różnie mogą wyglądać!

czytaj więcej
< 1 2 >
Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P