Akcesoria

Mini PC Android MyGica Enjoy TV ATV1200 zmienia zwykły telewizor w Smart TV

Mini PC Android MyGica Enjoy TV ATV1200 zmienia zwykły telewizor w Smart TV

2013-07-01 14:16:00

Firma C4i wprowadziła na polski rynek nowy mini PC Android MyGica Enjoy TV ATV1200 marki Geniatech. Urządzenie umożliwia zmianę każdego telewizora w wielozadaniowy odbiornik Smart TV, zapewniając dostęp do szeroko rozumianej rozrywki. ATV1200 jest mini komputerem, który korzysta z systemu Andorid 4.1. Jelly Bean i sprawdza się jako odtwarzacz multimedialny HD, set-top-box IPTV, przełącznik dla domowych multimediów, serwer plików, serwer DLNA, urządzenie do przeglądania zdjęć, gier oraz jako odtwarzacz muzyczny. ATV1200 obsługuje zewnętrzne nośniki danych oraz zapewnia dostęp do sieci, w tym przeglądanie stron internetowych.

czytaj więcej
Alkaliczne doładowanie od Maxell

Alkaliczne doładowanie od Maxell

2013-06-28 06:11:00

W ofercie firmy Maxell, kojarzonej z produkcją kaset magnetofonowych oraz pamięci przenośnych , znalazła się gama baterii o długotrwałym działaniu, przeznaczonych do urządzeń codziennego użytku. Ogniwa alkaliczne są najpopularniejszym rodzajem baterii. Zalecane są do urządzeń o niewielkim, stałym poborze energii, w tym do sprzętów grających, myszek komputerowych, czujników dymu, zegarków, pilotów, a także wielu innych zastosowań.

czytaj więcej
Measy U2C z kamerą i mikrofonem

Measy U2C z kamerą i mikrofonem

2013-06-25 16:57:00

Measy U2C to prawdopodobnie pierwszy dongle do Smart TV, który został wyposażony w kamerę oraz mikrofon. Model ten posiada także wbudowany moduł Bluetooth, rozszerzający jego funkcjonalność jeżeli chodzi o komunikację z innymi urządzeniami.

czytaj więcej
Urządzenia audio z linii Asus Xonar Essence

Urządzenia audio z linii Asus Xonar Essence

2013-05-14 12:51:00

Wprowadzany na rynek nowy DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym Xonar Essence STU oferuje jeszcze wyższy standard dźwięku - stosunek sygnału do szumu wynosi 120dB (SNR), a wzmacniacz słuchawkowy osiąga wynik 600 omów. Wyposażony został w asynchroniczne audio USB oraz pozwala na wymianę op-ampów. Xonar Essence STU został zaprojektowany z myślą o miłośnikach doskonałego dźwięku - to nie tylko dopracowany przetwornik cyfrowo-analogowy, ale również wzmacniacz słuchawkowy który pozwoli w pełni wykorzystać potencjał dostępnych na rynku headsetów.

czytaj więcej
GoClever nanoDROID X1 i X2 - zmień TV w centrum multimediów (wideo)

GoClever nanoDROID X1 i X2 - zmień TV w centrum multimediów (wideo)

2013-05-13 15:03:00

Firma GOCLEVER wprowadziła do oferty urządzenia o nazwie nanoDROID - są to odtwarzacze multimedialne, podłączane do portu HDMI. Dzięki nim możemy przekształcić dowolny telewizor czy monitor wyposażony w to złącze we wszechstronny „kombajn” multimedialny z Androidem, który można wykorzystać do odtwarzania filmów, muzyki i zdjęć (zarówno z dysku USB, jak z Internetu), surfowania po Internecie czy uruchamiania aplikacji, w tym również gier.

czytaj więcej
Dwa nowe produkty marki Measy - U2A i RC12 (wideo)

Dwa nowe produkty marki Measy - U2A i RC12 (wideo)

2013-04-26 07:35:00

W sprzedaży pojawiły się dwa nowe produkty marki Measy - U2A i RC12. Model U2A to dwurdzeniowy mini PC, pracujący pod kontrolą systemu Android w wersji 4.1. Z kolei Measy RC12 to klawiatura z touchpadem, zamknięta w zgrabnej obudowie, gabarytami zbliżona do tradycyjnego, telewizyjnego pilota. Measy U2A ma zamienić telewizor w tzw. Smart TV. Jego konstrukcję oparto o dwurdzeniowy procesor RK3066, taktowany zegarem 1,6GHz. Oprócz tego, istotną zmianą, w stosunku do modelu U1A, jest zastosowanie Androida w wersji 4.1, w którym m.in. zoptymalizowano szybkość działania.

czytaj więcej
Lepszy odbiór DVB-T z anteną Ferguson City HD

Lepszy odbiór DVB-T z anteną Ferguson City HD

2013-04-04 13:25:00

Zaletą anteny kierunkowej jest znacznie wyższa, w porównaniu z antenami siatkowymi i pokojowymi, skuteczność odbierania sygnału oraz większa odporność na zakłócenia. Ferguson City HD jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą w pełni skorzystać z wielkich możliwości technologii DVB-T. Antena stanowi wypadkową nowoczesnego wzornictwa i wysokiej wydajności pracy. Optymalne wartości odbioru uzyskiwane są dla nadajnika zlokalizowanego w odległości do 50 km od anteny.

czytaj więcej
Measy RC11: Pełna kontrola nad Smart TV (wideo)

Measy RC11: Pełna kontrola nad Smart TV (wideo)

2013-03-28 14:40:00

 Measy RC11 to trzy urządzenia codziennego użytku - pilot, klawiatura i mysz - połączone w jeden produkt o uniwersalnym i szerokim spektrum zastosowań. Od dongli do Smart TV, przez wszelkie urządzenia mobilne, po nowoczesne telewizory.

czytaj więcej
Huawei na CES 2013 - nowe produkty i technologie

Huawei na CES 2013 - nowe produkty i technologie

2013-01-11 17:24:00

W ramach oferty urządzeń domowych, HUAWEI zademonstrował HUAWEI MediaQ, centrum multimedialne łączące i udostępniające multimedia na kilku ekranach, również na smartfonach
i tabletach. Dzięki funkcjom przeszukiwania głosowego i rozmów wideo w jakości HD, Huawei MediaQ jest idealnym narzędziem zapewniającym łączność całej rodzinie.

czytaj więcej
Moon Bridge - podstawa dla serii Moon Evolution

Moon Bridge - podstawa dla serii Moon Evolution

2012-12-14 13:10:00

System podstawek MOON Bridge został zaprojektowany pod kątem perfekcyjnej współpracy z urządzeniami MOON Evolution. Zestaw składa się ze specjalnie zaprojektowanych mostków, które umożliwiają ustawianie poszczególnych komponentów serii jeden na drugim. Podstawki otaczają nóżki urządzeń, a same urządzenia zostają oparte na szczycie podstawek.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >
Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P