Akcesoria

GoClever nanoDROID X1 i X2 - zmień TV w centrum multimediów (wideo)

GoClever nanoDROID X1 i X2 - zmień TV w centrum multimediów (wideo)

2013-05-13 15:03:00

Firma GOCLEVER wprowadziła do oferty urządzenia o nazwie nanoDROID - są to odtwarzacze multimedialne, podłączane do portu HDMI. Dzięki nim możemy przekształcić dowolny telewizor czy monitor wyposażony w to złącze we wszechstronny „kombajn” multimedialny z Androidem, który można wykorzystać do odtwarzania filmów, muzyki i zdjęć (zarówno z dysku USB, jak z Internetu), surfowania po Internecie czy uruchamiania aplikacji, w tym również gier.

czytaj więcej
Dwa nowe produkty marki Measy - U2A i RC12 (wideo)

Dwa nowe produkty marki Measy - U2A i RC12 (wideo)

2013-04-26 07:35:00

W sprzedaży pojawiły się dwa nowe produkty marki Measy - U2A i RC12. Model U2A to dwurdzeniowy mini PC, pracujący pod kontrolą systemu Android w wersji 4.1. Z kolei Measy RC12 to klawiatura z touchpadem, zamknięta w zgrabnej obudowie, gabarytami zbliżona do tradycyjnego, telewizyjnego pilota. Measy U2A ma zamienić telewizor w tzw. Smart TV. Jego konstrukcję oparto o dwurdzeniowy procesor RK3066, taktowany zegarem 1,6GHz. Oprócz tego, istotną zmianą, w stosunku do modelu U1A, jest zastosowanie Androida w wersji 4.1, w którym m.in. zoptymalizowano szybkość działania.

czytaj więcej
Lepszy odbiór DVB-T z anteną Ferguson City HD

Lepszy odbiór DVB-T z anteną Ferguson City HD

2013-04-04 13:25:00

Zaletą anteny kierunkowej jest znacznie wyższa, w porównaniu z antenami siatkowymi i pokojowymi, skuteczność odbierania sygnału oraz większa odporność na zakłócenia. Ferguson City HD jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą w pełni skorzystać z wielkich możliwości technologii DVB-T. Antena stanowi wypadkową nowoczesnego wzornictwa i wysokiej wydajności pracy. Optymalne wartości odbioru uzyskiwane są dla nadajnika zlokalizowanego w odległości do 50 km od anteny.

czytaj więcej
Measy RC11: Pełna kontrola nad Smart TV (wideo)

Measy RC11: Pełna kontrola nad Smart TV (wideo)

2013-03-28 14:40:00

 Measy RC11 to trzy urządzenia codziennego użytku - pilot, klawiatura i mysz - połączone w jeden produkt o uniwersalnym i szerokim spektrum zastosowań. Od dongli do Smart TV, przez wszelkie urządzenia mobilne, po nowoczesne telewizory.

czytaj więcej
Huawei na CES 2013 - nowe produkty i technologie

Huawei na CES 2013 - nowe produkty i technologie

2013-01-11 17:24:00

W ramach oferty urządzeń domowych, HUAWEI zademonstrował HUAWEI MediaQ, centrum multimedialne łączące i udostępniające multimedia na kilku ekranach, również na smartfonach
i tabletach. Dzięki funkcjom przeszukiwania głosowego i rozmów wideo w jakości HD, Huawei MediaQ jest idealnym narzędziem zapewniającym łączność całej rodzinie.

czytaj więcej
Moon Bridge - podstawa dla serii Moon Evolution

Moon Bridge - podstawa dla serii Moon Evolution

2012-12-14 13:10:00

System podstawek MOON Bridge został zaprojektowany pod kątem perfekcyjnej współpracy z urządzeniami MOON Evolution. Zestaw składa się ze specjalnie zaprojektowanych mostków, które umożliwiają ustawianie poszczególnych komponentów serii jeden na drugim. Podstawki otaczają nóżki urządzeń, a same urządzenia zostają oparte na szczycie podstawek.

czytaj więcej
ANTEC debiutuje na rynku akcesoriów audio do urządzeń mobilnych (wideo)

ANTEC debiutuje na rynku akcesoriów audio do urządzeń mobilnych (wideo)

2012-11-06 14:18:00

Firma ANTEC debiutuje na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych, wprowadzając szereg produktów audio z nowej serii ANTEC Mobile Products (a.m.p). Akcesoria ANTEC a.m.p łączą się przez Bluetooth i są doskonałym rozwiązaniem dla posiadaczy smartfonów, laptopów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych. Wśród nowych modeli znalazły się: przenośny głośnik (SP1), bezprzewodowe słuchawki z odbiornikiem Bluetooth (iso), odbiornik Bluetooth (gain) oraz słuchawki dokanałowe (dBs). Urządzenia dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

czytaj więcej
Nowe komputery Slot-In PC w ofercie NEC

Nowe komputery Slot-In PC w ofercie NEC

2012-10-31 12:26:01

NEC Display Solutions rozszerza ofertę akcesoriów do monitorów wielkoformatowych i projektorów instalacyjnych o komputery Slot-In PC oparte na procesorach Intel Core trzeciej generacji. NEC Display Solutions wprowadza trzy nowe modele komputerów Slot-In PC, które kompatybilnym monitorom wielkoformatowym i projektorom umożliwiają wyświetlanie treści bez konieczności używania zewnętrznych komputerów, okablowania, instalacji i zasilania.

czytaj więcej
Adapter World Travel od Delocka

Adapter World Travel od Delocka

2012-10-19 13:15:00

Delock, niemiecki producent rozwiązań mobilnych wprowadził na polski rynek adapter, który umożliwia korzystanie z gniazd prądowych bez względu na to w jakim kraju przebywasz. Jest to idealne rozwiązanie dla podróżujących po krajach gdzie system gniazd różni się od tych stosowanych w Polsce. Adapter World Travel marki Delock to rozwiązanie, które umożliwia zasilanie prądem urządzeń o różnych systemach gniazd. Bez względu na to czy podróżujesz po Europie, Azji czy Ameryce ten adapter umożliwi Ci korzystanie z laptopa, tabletu, smartfona itp.

czytaj więcej
Uchwyty Tracer - wygoda i bezpieczeństwo

Uchwyty Tracer - wygoda i bezpieczeństwo

2012-10-09 10:25:00

Uchwyty dzielą się na dwie kategorie - ścienne oraz biurkowe, umożliwiające wygodną instalację jednego lub dwóch monitorów komputerowych. W pierwszej grupie znajdziemy uniwersalne uchwyty, pozwalające na montaż na ścianie telewizorów plazmowych lub LCD, głośników i projektorów. Każdy z uchwytów wyróżnia się wysoką jakością wykonania i zawiera dokładną specyfikację, określającą maksymalną wagę montowanego urządzenia, a w przypadku telewizorów, przekątną ekranu. Dzięki temu użytkownik bez problemów dobierze odpowiedni do swoich potrzeb produkt.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >
Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P