Inne akcesoria FOTO

Epson: dwa skanery fotograficzne do zdjęć i klisz

Epson: dwa skanery fotograficzne do zdjęć i klisz

2012-11-30 13:54:00

Epson Perfection V37 i Epson Perfection V370 to dwa modele nowych, popularnych skanerów fotograficznych. Technologia Epson ReadyScan LED umożliwia natychmiastowe skanowanie, praktycznie bez rozgrzewania skanera. Jednocześnie technologia ta jest bardzo energooszczędna. Obydwa modele mają praktycznie takie same parametry techniczne i możliwości, model Epson Perfection V370 Photo ma dodatkowo wbudowany moduł do skanowania materiałów transparentnych, który pozwala na łatwe skanowanie slajdów, klisz i negatywów.

czytaj więcej
Fomei - zestaw dla miłośników fotografii studyjnej

Fomei - zestaw dla miłośników fotografii studyjnej

2012-11-23 08:18:00

W sprzedaży pojawił się specjalny zestaw promocyjny, dedykowany do wszystkich miłośników fotografii studyjnej. Od dziś każdy, kto kupi jeden z trzech zestawów oświetleniowych Basic, otrzyma dodatkowo za symboliczną złotówkę tablet Wacom Bamboo 3 Pen o wartości 223 zł.

czytaj więcej
Olympus Image Share: wysyłaj w prosty sposób zdjęcia z aparatu fotograficznego do smartfonu

Olympus Image Share: wysyłaj w prosty sposób zdjęcia z aparatu fotograficznego do smartfonu

2012-10-19 22:00:00

Dostępna jest już nowa aplikacja bezpłatna aplikacja czyli OI.Share (Olympus Image Share). Dzięki niej masz zapewnione wygodne połączenie pomiędzy kompatybilnymi aparatami fotograficznymi Olympus korzystającymi z kart FlashAir - np. modelami PEN Lite E-PL5, PEN mini E-PM2 czy STYLUS XZ-2 - a smartfonami z systemem iOS bądź Android. Pozwala ona na szybkie i łatwe udostępniane zdjęć w sieciach społecznościowych. Użytkownicy mogą pobrać aplikację ze strony: http://olympuspen.com/OIShare/

czytaj więcej
Canon: nowe oprogramowanie sprzętowe dla lustrzanki EOS-1D X

Canon: nowe oprogramowanie sprzętowe dla lustrzanki EOS-1D X

2012-10-18 13:00:00

Canon wprowadza nowe oprogramowanie sprzętowe do swojego profesjonalnego aparatu EOS-1D X. Najnowsza aktualizacja zapewnia nową funkcjonalność i poprawę osiągów. Została zaprojektowana w oparciu o opinie profesjonalnych fotografów z całego świata. Oprogramowanie v1.1.1 zwiększa zakres działania automatyki ostrości i wprowadza kilka drobnych poprawek, umożliwiając tym samym wykonywanie zdjęć w każdych warunkach.

czytaj więcej
Canon Project 1709 - nowa platforma do zarządzania fotografiami

Canon Project 1709 - nowa platforma do zarządzania fotografiami

2012-09-19 10:22:00

Canon poinformował, że uruchamia wersję beta nowej platformy do zarządzania zdjęciami o roboczej nazwie Project 1709. Nowa usługa w chmurze, która gromadzi w jednym miejscu całą kolekcję fotografii użytkownika, ułatwia przechowywanie i pobieranie obrazów bez względu na to, gdzie zostały zapisane. Unikatowe funkcje indeksowania i tagowania pozwalają łatwo odnaleźć dowolne zdjęcie zapisane w chmurze albo udostępnić kolekcję fotografii przyjaciołom, rodzinie i sieciom społecznościowym dzięki integracji z takimi serwisami, jak Facebook.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Ranking konwerterów - lipiec 2012 wg. Skąpiec.pl

2012-08-04 08:02:00

Konwertery, czyli nasadki zmieniające właściwości obiektywu o określony współczynnik. Jednym słowem rozszerzają możliwości obiektywów w naszych aparatach. W lipcu 2012 wśród użytkowników porównywarki Skąpiec.pl bez wątpienia najpopularniejszym konwerterem był Raynox DCR-250, którego cena minimalna to 275 zł, maksymalna zaś to 330 zł. Różnica między pozostałymi konwerterami w lipcowym rankingu była niewielka. Produkty marek takich jak Sony, Nikon, Canon, Sigma, czy też Panasonic bez większego zagłębiania się w cenę urządzeń cieszyły się zainteresowaniem między 5-7.6% ogółu użytkowników porównywarki Skąpiec.pl.

czytaj więcej
Canon Mount Adapter EF-EOS M - złącze dla obiektywów systemu EOS

Canon Mount Adapter EF-EOS M - złącze dla obiektywów systemu EOS

2012-07-24 08:10:00

Ten mały, lekki adapter mocowania EF-M pozwala podłączyć do modelu EOS M dowolny obiektyw z ogromnej gamy obiektywów EF i EF-S firmy Canon — w tym obiektywy specjalistyczne, takie jak Macro i Fish Eye.

czytaj więcej
Canon dodaje nowe funkcje do lustrzanki EOS 7D

Canon dodaje nowe funkcje do lustrzanki EOS 7D

2012-06-28 08:46:00

Firma Canon rozwinęła możliwości lustrzanki EOS 7D prezentując firmware v2. Nowa wersja oprogramowania oferuje wiele nowych funkcji wszystkim, którzy chcą się rozwijać i przekraczać granice swojej fotografii. Bazując na dużej szybkości aparatu, zaawansowanych funkcjach oraz twórczej wszechstronności, nowy firmware oferuje fotografom dodatkowe korzyści. Wśród nich m.in. większą liczbę zdjęć seryjnych w formacie RAW, funkcje edycji z poziomu aparatu, definiowane przez użytkownika ustawienia Auto ISO oraz wsparcie dla odbiornika GPS - GP E2.

czytaj więcej
Praktica - lampa video VL35

Praktica - lampa video VL35

2012-04-26 10:45:27

PRAKTICA VL35 to 45-cio LED-owa lampa do oświetlania otoczenia podczas fotografowania i filmowania. Lampa mocowana jest do gwintu na statyw, w czym pomocna jest dołączona do kompletu specjalna szyna. Moc wyjściowa lampy to 3W, co daje efektywnie obszar ok. 5m. Kąt oświetlania wynosi 46º a przy założonym dyfuzorze aż 60º.
 

czytaj więcej
Praktica - 	konwerter szerokokątny

Praktica - konwerter szerokokątny

2012-04-26 10:42:00

Najnowszy produkt marki Praktica, czyli konwerter szerokokątny 0,45x do aparatów fotograficznych i kamer video. Konwerter skraca ogniskową obiektywu, przez co poszerza kąt widzenia. Konwerter mocowany jest na obiektywie kamery za pomocą gwintu 37mm i można na nim zamocować filtr 49mm. Dodatkowo w komplecie mamy reduktor z gwintu M37 na M27 co czyni konwerter jeszcze bardziej uniwersalnym. Optyka konwertera jest wielokrotnie powlekana, przykład zastosowania: kamera PRAKTICA DVC 10.10 FHD.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 >
Sprzet-fotograficzny_aparaty-cyfrowe Lustrzanki_cyfrowe Sprzet-fotograficzny_obiektywy Sprzet-fotograficzny_lampy-blyskowe Akcesoria-foto_ramki-cyfrowe Sprzet-fotograficzny_karty-pamieci Akcesoria-foto_inne-akcesoria-foto Akcesoria-foto_aplikacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P