Inne akcesoria FOTO

Celownik VF-3 wzbogaca możliwości nowych aparatów fotograficznych PEN

Celownik VF-3 wzbogaca możliwości nowych aparatów fotograficznych PEN

2011-07-28 10:47:00

Olympus wprowadził nowy, wysokiej rozdzielczości celownik elektroniczny wzbogacający potencjał obrazowania eleganckich aparatów Mikro Cztery Trzecie serii PEN - nowych modeli PEN (E-P3), PEN Lite (E-PL3) oraz PEN mini (E-PM1). Celownik VF-3 zapewnia 100% pokrycie pola kadru i oferuje ponad czterokrotnie wyższą rozdzielczość w stosunku do konkurencyjnych elektronicznych celowników porównywalnych aparatów fotograficznych.

czytaj więcej
Nikon prezentuje pierwszy zewnętrzny mikrofon ME-1

Nikon prezentuje pierwszy zewnętrzny mikrofon ME-1

2011-04-06 08:04:00

Firma Nikon wprowadza pierwszy zewnętrzny mikrofon stereo — ME-1. Ten kierunkowy mikrofon zwiększa jakość filmów nagrywanych przez lustrzanki cyfrowe firmy Nikon, rejestrując krystalicznie czysty dźwięk pozbawiony niechcianych szumów pracującego aparatu. Stanowi on niezbędne uzupełnienie zestawu każdego wielbiciela wideofotografii, który od tej pory ma możliwość nagrywania filmów ze ścieżką dźwiękową równie wysokiej jakości, co zapis wideo.

czytaj więcej
FujiFilm Eterna Vivid 250 Daylight

FujiFilm Eterna Vivid 250 Daylight

2011-03-28 10:21:00

FUJIFILM poinformowało o wprowadzeniu nowego materiału zdjęciowego ETERNA VIVID 250 Daylight. Jest to trzeci negatyw z rodziny VIVID, którą charakteryzuje wysokie nasycenie kolorów i wysoki kontrast, bardzo dobre odwzorowanie szczegółów w cieniach. Nowy negatyw Vivid 250 D - przystosowany jest do zdjęć w plenerze i do światła mieszanego.

czytaj więcej
Zewnętrzny monitor LCD od Sony

Zewnętrzny monitor LCD od Sony

2011-01-16 14:37:00

Nowy monitor LCD firmy Sony to propozycja dla użytkowników aparatów cyfrowych z wymienną optyką oraz kamer wideo, którzy pragną dokładniej kontrolować obraz podczas nagrywania filmów HD. CLM-V55 to monitor wideo z 5-calowym ekranem LCD o rozdzielczości WVGA (800 x 480). Urządzenie można z łatwością zainstalować na większości aparatów z wymienną optyką, jak również na współpracujących kamerach HD, przy użyciu dostarczonego adaptera. Ekran o szerokim kącie widzenia umożliwia podgląd czystego, wyraźnego obrazu filmowego zarówno podczas filmowania, jak i odtwarzania.

czytaj więcej
Statyw Praktica

Statyw Praktica

2010-12-12 10:34:00

Jeśli wszystkie nasze zdjęcia i filmy mają być ostre, to nasz sprzęt potrzebuje solidnego wsparcia. Wszyscy wiemy, że bez statywu, przy dłuższych czasach, nasze zdjęcia i filmy nadają się tylko na konkurs nieudanych zdjęć. Ale jeżeli zajęcie dobrej pozycji w takim rankingu nie jest naszym celem, to tak, jak np. o karcie pamięci warto od razu pomyśleć o statywie.

czytaj więcej
Limitowany zestaw gwiazdkowy - BenQ DV-S11...

Limitowany zestaw gwiazdkowy - BenQ DV-S11...

2010-11-10 15:41:00

...kamera full HD z wbudowanym projektorem LED + statyw. Firma BenQ, jako pierwsza na świecie zaprezentował kieszonkową kamerę wideo z wbudowanym mini projektorem LED - model S11. Urządzenie oferuje wiele innowacyjnych funkcji i rozwiązań, ma rozdzielczość full HD (1080p) oraz wbudowany mini projektor projektor LED. Nakręcone kamerą BenQ S11 filmy można natychmiast pokazać znajomym - nie tylko na 3,5 calowym wbudowanym ekranie, ale i na ścianie, dzięki wbudowanemu projektorowi LED - obraz może mieć przekątną nawet 50” (127 cm). Co więcej, po podłączeniu S11 do komputera można do kamery przesłać przekonwertowane inne materiały - wideo klipy, filmy itp. - i oglądać je na dużym ekranie.

czytaj więcej
Sony - Kolejne udoskonalenia aparatów NEX-5 / NEX-3

Sony - Kolejne udoskonalenia aparatów NEX-5 / NEX-3

2010-10-14 08:36:00

Firma Sony udostępniła kolejną aktualizację oprogramowania aparatów cyfrowych NEX-5 / NEX-3. Umożliwia ona wprowadzenie szeregu ulepszeń funkcjonalnych. Darmowa aktualizacja jest dostępna do pobrania1 w wersjach dla użytkowników systemów Windows i Mac OS*, a jej instalacja poprawia różne aspekty działania aparatu. Automatyka ustawiania ostrości w modelach NEX-5 / NEX-3 współpracuje obecnie z szerokim wachlarzem obiektywów z mocowaniem A produkowanych przez Sony i firmę Carl Zeiss.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 >
Sprzet-fotograficzny_aparaty-cyfrowe Lustrzanki_cyfrowe Sprzet-fotograficzny_obiektywy Sprzet-fotograficzny_lampy-blyskowe Akcesoria-foto_ramki-cyfrowe Sprzet-fotograficzny_karty-pamieci Akcesoria-foto_inne-akcesoria-foto Akcesoria-foto_aplikacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P