Inne akcesoria FOTO

FujiFilm Eterna Vivid 250 Daylight

FujiFilm Eterna Vivid 250 Daylight

2011-03-28 10:21:00

FUJIFILM poinformowało o wprowadzeniu nowego materiału zdjęciowego ETERNA VIVID 250 Daylight. Jest to trzeci negatyw z rodziny VIVID, którą charakteryzuje wysokie nasycenie kolorów i wysoki kontrast, bardzo dobre odwzorowanie szczegółów w cieniach. Nowy negatyw Vivid 250 D - przystosowany jest do zdjęć w plenerze i do światła mieszanego.

czytaj więcej
Zewnętrzny monitor LCD od Sony

Zewnętrzny monitor LCD od Sony

2011-01-16 14:37:00

Nowy monitor LCD firmy Sony to propozycja dla użytkowników aparatów cyfrowych z wymienną optyką oraz kamer wideo, którzy pragną dokładniej kontrolować obraz podczas nagrywania filmów HD. CLM-V55 to monitor wideo z 5-calowym ekranem LCD o rozdzielczości WVGA (800 x 480). Urządzenie można z łatwością zainstalować na większości aparatów z wymienną optyką, jak również na współpracujących kamerach HD, przy użyciu dostarczonego adaptera. Ekran o szerokim kącie widzenia umożliwia podgląd czystego, wyraźnego obrazu filmowego zarówno podczas filmowania, jak i odtwarzania.

czytaj więcej
Statyw Praktica

Statyw Praktica

2010-12-12 10:34:00

Jeśli wszystkie nasze zdjęcia i filmy mają być ostre, to nasz sprzęt potrzebuje solidnego wsparcia. Wszyscy wiemy, że bez statywu, przy dłuższych czasach, nasze zdjęcia i filmy nadają się tylko na konkurs nieudanych zdjęć. Ale jeżeli zajęcie dobrej pozycji w takim rankingu nie jest naszym celem, to tak, jak np. o karcie pamięci warto od razu pomyśleć o statywie.

czytaj więcej
Limitowany zestaw gwiazdkowy - BenQ DV-S11...

Limitowany zestaw gwiazdkowy - BenQ DV-S11...

2010-11-10 15:41:00

...kamera full HD z wbudowanym projektorem LED + statyw. Firma BenQ, jako pierwsza na świecie zaprezentował kieszonkową kamerę wideo z wbudowanym mini projektorem LED - model S11. Urządzenie oferuje wiele innowacyjnych funkcji i rozwiązań, ma rozdzielczość full HD (1080p) oraz wbudowany mini projektor projektor LED. Nakręcone kamerą BenQ S11 filmy można natychmiast pokazać znajomym - nie tylko na 3,5 calowym wbudowanym ekranie, ale i na ścianie, dzięki wbudowanemu projektorowi LED - obraz może mieć przekątną nawet 50” (127 cm). Co więcej, po podłączeniu S11 do komputera można do kamery przesłać przekonwertowane inne materiały - wideo klipy, filmy itp. - i oglądać je na dużym ekranie.

czytaj więcej
Sony - Kolejne udoskonalenia aparatów NEX-5 / NEX-3

Sony - Kolejne udoskonalenia aparatów NEX-5 / NEX-3

2010-10-14 08:36:00

Firma Sony udostępniła kolejną aktualizację oprogramowania aparatów cyfrowych NEX-5 / NEX-3. Umożliwia ona wprowadzenie szeregu ulepszeń funkcjonalnych. Darmowa aktualizacja jest dostępna do pobrania1 w wersjach dla użytkowników systemów Windows i Mac OS*, a jej instalacja poprawia różne aspekty działania aparatu. Automatyka ustawiania ostrości w modelach NEX-5 / NEX-3 współpracuje obecnie z szerokim wachlarzem obiektywów z mocowaniem A produkowanych przez Sony i firmę Carl Zeiss.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 >
Sprzet-fotograficzny_aparaty-cyfrowe Lustrzanki_cyfrowe Sprzet-fotograficzny_obiektywy Sprzet-fotograficzny_lampy-blyskowe Akcesoria-foto_ramki-cyfrowe Sprzet-fotograficzny_karty-pamieci Akcesoria-foto_inne-akcesoria-foto Akcesoria-foto_aplikacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P