Okapy kuchenne

Okap multimedialny Imago+ marki Faber

Okap multimedialny Imago+ marki Faber

2012-08-13 10:25:00

Faber prezentuje okap multimedialny z 19’’ telewizorem LCD, zbiorem przepisów, portem USB, video-rozmową telefoniczną, monitoringiem i podłączeniem do internetu. To wyjątkowe urządzenie, które nie tylko dba o świeże powietrze w kuchni, lecz wyposażone we wbudowany ekran.

czytaj więcej
Nowe okapy serii F-ligh marki Faber

Nowe okapy serii F-ligh marki Faber

2012-08-10 14:20:00

Dzięki technologii "Up & Down'' opracowanej przez firmę Faber, okap delikatnie opuszcza się w dół, w kierunku płyty tylko wtedy, gdy jest włączony, co automatycznie zwiększa jego skuteczność. Gdy praca wentylatora nie jest już potrzebna, za pomocą prostego ruchu, porusza się z powrotem do sufitu, uwalniając przestrzeń nad płytą. Jest to rozwiązanie, które pozwala osiągać lepsze wyniki w zakresie pochłaniania oparów kuchennych i zapachów. Nowe modele F-light mogą być instalowane w trybie wyciągu lub pochłaniacza, w zależności od modelu. Aby zachować linię estetyczną Arkea został wyposażony w filtry węglowe i występuje tylko w wersji pochłaniacz.

czytaj więcej
Okap kuchenny MPM-90-OV-22

Okap kuchenny MPM-90-OV-22

2012-07-05 09:13:00

Częste mycie, odkurzanie i wietrzenie kuchni to dziś konieczność. Rosnąca liczba alergenów sprawia, że nasze zdrowie coraz bardziej uzależnione jest od sposobu życia jaki prowadzimy. Mając to na uwadze, urządzenie firmy MPM wykonane jest z łatwych do utrzymania w czystości elementów z lakierowanej blachy i szkła. Trójstopniowy zakres regulacji mocy umożliwia dobór odpowiedniego poziomu działania do intensywności gotowania. Halogenowe oświetlenie pozwala zachować pełną kontrolę nad stopniem przygotowania potraw.

czytaj więcej
Miele - nowe wyciągi przyścienne DA 3000

Miele - nowe wyciągi przyścienne DA 3000

2012-05-28 10:30:00

Nowe wyciągi podszafkowe wyróżniają się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale także funkcjonalnością i doskonałą efektywnością. Okap wyciągu ze stali szlachetnej ma tylko 14 mm, a dodatkowej lekkości nadaje mu szlif łagodzący kanty. Wyciągi podszafkowe można zabudować w całkowicie niewidoczny sposób w szafce górnej. Oznacza to, że wyciąg, który nie pracuje, jest całkowicie schowany. Po raz pierwszy w historii wyciągów Miele, modele podszafkowe można zabudować w szafce o wysokości tylko 35 cm!

czytaj więcej
Nowy okap wyspowy marki Samsung

Nowy okap wyspowy marki Samsung

2012-05-10 10:11:00

Wyspa to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie w aranżacji wnętrza nowoczesnej kuchni. To doskonałe miejsce uzupełniające zabudowę o dodatkowy blat do pracy i schowki. W kuchni połączonej z salonem wyspa w atrakcyjny sposób wydziela strefy o różnym przeznaczeniu oraz staje się idealnym miejscem na kulinarne przygody. Samsung wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów i do swojej oferty wprowadza okap wyspowy. Model HDC9B90UX pozwoli szybko i skutecznie pozbyć się intensywnych zapachów i oparów, a także będzie atrakcyjnym elementem wyposażenia.

czytaj więcej
Miele - wyciąg sufitowy DA 2900

Miele - wyciąg sufitowy DA 2900

2012-04-06 06:39:00

Nie rzuca się w oczy, pracuje dyskretnie, po cichu i niezwykle skutecznie. Trudno wyobrazić sobie bez niego nowoczesną kuchnię, zwłaszcza tą połączoną z salonem - oto nowy wyciąg sufitowy firmy Miele - DA 2900. Dla osób, które zdecydowały się na modne połączenie przestrzeni salonu z kuchnią, bardzo istotnym zagadnieniem jest odpowiednie odprowadzanie zapachów, które towarzyszą nam podczas gotowania. Efektywny wyciąg to podstawa sukcesu, kwestią otwartą pozostaje jednak jego wygląd - choć oferta urządzeń jest bardzo bogata, są wśród nas miłośnicy prostych, minimalistycznych przestrzeni, w których elementy wyposażenia kuchni powinny pozostawać w maksymalnym ukryciu.

czytaj więcej
ATAG - nowe, białe okapy podtynkowe

ATAG - nowe, białe okapy podtynkowe

2012-03-21 08:37:00

Firma ATAG wprowadziła do sprzedaży dwa nowe okapy podtynkowe w kolorze białym - model WU1150PM ma 1100 mm szerokości, natomiast WU1550PX zaldwie 1500 mm. Te wysoce funkcjonalne i przede wszystkim efektywne okapy oferują cztery poziomy mocy, czy też automatyczne wyłączanie po 20 minutach. Warto dodać, że WU1550PX może być podłączony również do zewnętrznego silnika.

czytaj więcej
Nowe okapy wertykalne w ofercie Franke

Nowe okapy wertykalne w ofercie Franke

2012-03-20 14:59:00

Okap kuchenny odgrywa ważną rolę kuchni, ponieważ dba o czystość powietrza w pomieszczeniu. Pochłania on mocne i nieprzyjemne zapachy powstające podczas gotowania czy smażenia oraz cząsteczki tłuszczu unoszące się nad płytą. Wydajność okapu, obok cichej pracy jest jednym z najważniejszych parametrów urządzenia. Jednak współczesne wyposażenie kuchni powinno być także funkcjonalne i stanowić ozdobę wnętrza. Okapy wertykalne są tak samo wydajne jak tradycyjne, jednak dzięki swojej formie oferują swoim użytkownikom więcej wygody.

czytaj więcej
Candy - kuchnia w stylu skandynawskim

Candy - kuchnia w stylu skandynawskim

2012-03-05 16:40:00

Kuchnię w stylu skandynawskim charakteryzuje naturalność i bezpretensjonalność. We wnętrzu dominuje kolor czystej bieli, która nadaje odczucie świeżości, a dodatkowo doskonale odbija światło. Dzięki temu można optycznie powiększyć nawet małe pomieszczenie, uzyskując ponadto efekt doświetlenia. W takim monochromatycznym wnętrzu możliwe jest wyciszenie i wytchnienie po ciężkim, stresującym dniu.

czytaj więcej
ATAG - katalog produktów na rok 2012

ATAG - katalog produktów na rok 2012

2012-02-20 12:40:00

Holenderski producent sprzętów AGD do zabudowy ATAG zaprezentował katalog urządzeń na rok 2012. Warto dodać, że ATAG oferuje swoim klientom osiem lat gwarancji na materiały, części i robociznę. Poniżej w załączniku pdf katalog(j.ang.)

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >
Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P