Stacje dokujące

Wygodna stacja dokująca do Apple

Wygodna stacja dokująca do Apple

2015-10-14 13:31:00

Według wielu osób, MacBook’i AIR to prawdopodobnie najlepsze laptopy, jakie kiedykolwiek stworzono - są bardzo wydajne, stabilne i przykuwają oko swoim designem. Trudno się dziwić, że wielu użytkowników najchętniej korzystałaby z nich bez przerwy. Właśnie z myślą o nich stworzono LandingZone 2.0 Pro - stację dokującą zmieniającą funkcjonalność laptopa w komputer stacjonarny.

czytaj więcej
Stacje dokujące do kontrolerów PS4 i Xbox One

Stacje dokujące do kontrolerów PS4 i Xbox One

2015-06-15 14:48:00

Najbardziej frustrującą rzeczą podczas korzystania z konsoli są pady rozładowujące się właśnie wtedy, gdy rozgrywka osiąga swój kulminacyjny moment. Idealnym rozwiązaniem, które pozwoli na wygodne i szybkie ładowanie kontrolerów są stacje dokujące.

czytaj więcej
Toshiba

Stacja dokująca Toshiba dynadock 4K

2015-01-08 14:08:27

Toshiba Europe GmbH zaprezentowała stację dokującą Toshiba dynadock™ 4K - pierwsze urządzenie w portfolio Toshiba, które umożliwia wyświetlanie treści w jakości Ultra HD, również na podwójnym ekranie w rozdzielczości 2048 x 1152. Jest to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników takich jak: fotografowie, projektanci, designerzy. Stacja dokująca dynadock™ 4K gwarantuje elastyczność w użytkowaniu horyzontalnym i wertykalnym w zależności od wymagań.

czytaj więcej
Ferguson Ariva 103 mini czyli piękny design i duże możliwości

Ferguson Ariva 103 mini czyli piękny design i duże możliwości

2014-10-31 13:37:00

Ariva 103mini to najmniejsza dostępna na rynku wersja w pełni funkcjonalnego odbiornika Full HD z czytnikiem kart płatnych telewizji. Jest to odbiornik, który zapewnia perfekcyjny obraz i doskonały dźwięk odbieranych programów TV i radiowych w nowej telewizji wysokiej rozdzielczości (HDTV).

czytaj więcej
Ferguson Ariva T70 (DVB-T2) Odbiornik z obsługą nowego standardu telewizji naziemnej DVB-T2

Ferguson Ariva T70 (DVB-T2) Odbiornik z obsługą nowego standardu telewizji naziemnej DVB-T2

2014-10-21 12:06:00

Odbiornik Ariva T70 obsługuje darmowe kanały nadawane w cyfrowej telewizji naziemnej w technologii MPEG-4 z dźwiękiem Dolby Digital Plus. Jest to wersja odbiornika ulepszona o głowicę obsługującą nowy standard telewizji naziemnej DVB-T2. Wbudowany port USB umożliwia nagrywanie kanałów na zewnętrznej pamięci oraz odtwarzanie różnych multimediów włącznie z muzyką mp3 oraz filmami MKV i XviD.

czytaj więcej
Stacja dokująca Prestigio PBS7 - bezprzewodowe rytmy

Stacja dokująca Prestigio PBS7 - bezprzewodowe rytmy

2014-04-23 11:58:00

Zamysłem urządzeń tego typu jest integracja funkcjonalności, takich jak możliwość ładowania tabletu lub smartfona oraz odtwarzanie multimediów za pośrednictwem wbudowanego głośnika. Prestigio idzie o krok dalej oferując jednoczesne ładowanie jednego z urządzeń, na przykład tabletu oraz bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z innego urządzenia, np. smartfona, na głośniku stacji dokującej. O ile w przypadku technologii Bluetooth parowanie zachodzi automatycznie z listy wyszukiwania dostępnych urządzeń, o tyle komunikacja NFC odbywa się poprzez zetknięcie się urządzeń.

czytaj więcej
Stacja dokująca dysku twardego Conceptronic (CHDDOCKUSB3)

Stacja dokująca dysku twardego Conceptronic (CHDDOCKUSB3)

2014-04-01 12:39:00

Stacja dokująca dysku twardego Conceptronic (CHDDOCKUSB3) to urządzenie przeznaczone do napędów 2,5” i 3,5” HDD i SSD. Umożliwia podłączenie dysków twardych przez szybki port USB. Jest to doskonałe rozwiązanie, które nie wymaga instalacji dysku w stacji roboczej i pozwala w kilka sekund zamienić napędy.

czytaj więcej
Niech kabel cię nie ogranicza

Niech kabel cię nie ogranicza

2014-01-23 10:19:00

Na rynek trafił właśnie nowy model bezprzewodowych słuchawek firmy Maxell - WHP-2000. Zastosowano w nim technologię Wireless. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba martwić się takimi ograniczeniami jak konieczność posiadania kabla czy sygnału Bloototh. Wystarczy podłączyć stację dokującą do wybranego źródła dźwięku: odtwarzacza DVD, odtwarzacza CD, TV, VCR, systemu Hi-Fi lub iPoda. Bez skomplikowanego okablowania i instalacji system pozwala w kilka minut uaktywnić słuchawki i korzystać z nich w zasięgu 30 metrów. W trybie komunikacji bezprzewodowej pracują w paśmie 2.4GHz.

czytaj więcej
Lenovo

Wydajna stacja dokująca z jednym kablem - Lenovo

2014-01-07 14:47:00

Nowa stacja dokująca ThinkPad OneLink Pro Dock oferuje użytkownikom notebooków Lenovo ze złączem OneLink wszystkie niezbędne funkcje, w tym zasilanie, za pośrednictwem jednego kabla. ThinkPad OneLink Pro Dock ma wiele gniazd USB, audio i Ethernet, a niektóre modele umożliwiają korzystanie z dwóch ekranów bez dodatkowych sterowników za pośrednictwem gniazd DisplayPort i DVI. Wbudowany zasilacz 90W dostarcza notebookowi energię i umożliwia szybkie ładowanie nie tylko komputera, ale i innych urządzeń — na przykład smartfonu. 

czytaj więcej
Muzyka pełna innowacji z akcesoriami Nokia

Muzyka pełna innowacji z akcesoriami Nokia

2013-03-13 15:58:00

Najnowsza kolekcja akcesoriów muzycznych Nokia to prawdziwa gratka dla miłośników doskonałego dźwięku i designerskich gadżetów. Bezprzewodowe słuchawki Nokia Purity Pro a także głośniki Nokia JBL PowerUp i Nokia JBL PlayUp stanowią bowiem doskonały połączenie funkcjonalności, sztuki oraz innowacyjnych rozwiązań. Zaawansowane technologie wraz z najwyższej klasy materiałami, oryginalnym wzornictwem oraz prostotą obsługi zapewnią każdemu użytkownikowi niespotykane dotąd doznania muzyczne w komfortowych warunkach niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 >
Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P