Akcesoria GPS

Garmin vívofit jr. - monitor aktywności dla dzieci

Garmin vívofit jr. - monitor aktywności dla dzieci

2016-09-30 10:22:49

Firma Garmin do swojej oferty monitorów aktywności wprowadziła nowy model opaski zaprojektowany z myślą o dzieciach. Ma ciekawy design, jest wygodna, wytrzymała, można z nią pływać2, a bateria starcza na cały rok przy użytkowaniu 24/7. Opaska vívofit jr. monitoruje wykonywanie zadań domowych oraz aktywność.

czytaj więcej
Forerunner 35: smukły zegarek GPS dla biegaczy

Forerunner 35: smukły zegarek GPS dla biegaczy

2016-09-02 07:03:00

Nowy, smukły zegarek Forerunner 35 GPS z technologią pomiaru tętna na nadgarstku1 Garmin Elevate rejestruje najistotniejsze parametry biegu, takie jak: dystans, tempo i osobiste rekordy. Ma wszystko, czego potrzeba, by biegać lepiej, przyjemniej i efektywniej. Dzięki wbudowanemu czujnikowi GPS biegacze mogą monitorować, jak daleko, jak szybko i którędy biegną, a telefon zostawić w domu.

czytaj więcej
Garmin Edge® 820 i Edge Explore 820 - widzisz na mapie, gdzie są pozostali rowerzyści

Garmin Edge® 820 i Edge Explore 820 - widzisz na mapie, gdzie są pozostali rowerzyści

2016-07-26 12:12:00

Garmin Edge 820 oraz Edge Explore 820 to nowe lekkie i kompaktowe komputery rowerowe GPS. Monitorują wszystkie istotne parametry jazdy na rowerze, wyposażone zostały w funkcje nawigacyjne dostosowane do potrzeb rowerzystów, bezprzewodową łączność oraz zupełnie nową funkcję GroupTrack1. 

czytaj więcej
Garmin fēnix 3 Sapphire HR i bezpłatne oprogramowania poszerzające funkcjonalność całej serii zegarków fēnix 3

Garmin fēnix 3 Sapphire HR i bezpłatne oprogramowania poszerzające funkcjonalność całej serii zegarków fēnix 3

2016-04-20 14:40:26

Firma Garmin wciąż rozwija swoją flagową serię outdoorowych, multisportowych zegarków fēnix 3, wprowadzając na rynek nowe modele oraz bezpłatne aktualizacje oprogramowania, znacznie poszerzające funkcjonalność całej serii. Pojawiły się nowe profile aktywności, takie jak golf czy wioślarstwo, rozbudowane pomiary dynamiki biegu, parametrów fizjologicznych i wiele innych. Najnowszy model, Garmin fēnix 3 Sapphire HR wyposażony został w optyczny czujnik tętna Elevate. Użytkownicy nie muszą już zakładać opaski na klatkę piersiową, bo zegarek mierzy tętno na nadgarstku. Czego chcieć więcej?

czytaj więcej
Zmień laptopa w odbiornik GPS

Zmień laptopa w odbiornik GPS

2016-04-13 13:53:49

Coraz więcej zawodów wymaga od nas pełnej orientacji w terenie. Niezależnie od tego, czy jesteśmy geologami, geodetami czy zwyczajnie chcemy na bieżąco aktualizować naszą lokalizację w mediach społecznościowych, przyda nam się wygodny odbiornik GPS, który podłączymy do laptopa.

czytaj więcej
Garmin dla golfistów - mały Approach G10, smartwatch  Approach S20 oraz czujnik uderzeń TruSwing

Garmin dla golfistów - mały Approach G10, smartwatch Approach S20 oraz czujnik uderzeń TruSwing

2016-03-29 11:03:00

Garmin rozwija ofertę urządzeń wspierających grę w golfa. Przypinany na klips Approach G10 z GPS to małe, poręczne i intuicyjne w obsłudze urządzenie, dostarczające niezbędne informacje podczas rozgrywki. Approach S20 z GPS to smartwatch, wyposażony w nową funkcję AutoShot, automatycznie wykrywającą i rejestrującą uderzenia oraz umożliwiający monitorowanie dziennej aktywności. Ponadto współpracuje on z czujnikiem uderzeń TruSwing mocowanym do kija. Zaawansowane parametry uderzeń są na bieżąco wyświetlane na ekranie zegarka, aby móc analizować i poprawiać swoje wyniki.

czytaj więcej
Innowacyjne rozwiązania Garmin zapewniają bezpieczeństwo na wodzie  i przyjemność żeglugi

Innowacyjne rozwiązania Garmin zapewniają bezpieczeństwo na wodzie i przyjemność żeglugi

2016-02-18 13:18:40

Firma Garmin wprowadziła do swojej oferty szereg innowacyjnych rozwiązań do zastosowania na wodzie. Urządzenia premierę miały na międzynarodowych targach Miami Boat Show (12-15 lutego 2016 r.). Zaprezentowana została między innymi seria eleganckich, wielofunkcyjnych wyświetlaczy GPSMAP® 8400 z zaawansowanymi funkcjami nawigacyjnymi i regatowymi, które zapewniają pełną integrację systemu pokładowego.

czytaj więcej
Garmin Varia Vision -  pełna koncentracja podczas jazdy na rowerze

Garmin Varia Vision - pełna koncentracja podczas jazdy na rowerze

2016-01-26 12:20:00

Varia Vision to nowy produkt w ofercie urządzeń dla rowerzystów firmy Garmin, który zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy i ułatwia dostęp do informacji. Jest to mały wyświetlacz mocowany przy okularach i znajdujący się na linii wzroku. Można na nim odczytać wszystkie istotne dane pochodzące z kompatybilnych urządzeń rowerowych. Dzięki temu rowerzysta bez odrywania wzroku od drogi może monitorować parametry swojej jazdy, wskazówki dotyczące trasy, odczytywać powiadomienia z telefonu lub sprawdzić, czy z tyłu nie nadjeżdża samochód.

czytaj więcej
Garmin fleet w systemach zarządzania flotą

Garmin fleet w systemach zarządzania flotą

2015-12-08 12:03:47

W branży transportowej niezwykle ważny jest aspekt zarządzania flotą i optymalizacji przejazdów. Nie da się tego osiągnąć bez sprawnej komunikacji i szybkiego przepływu informacji między kierowcą a dyspozytorem. System zarządzania flotą powinien być kompleksowy, aby obejmować wszystkie niezbędne obszary i elastyczny, aby odpowiadać na indywidualne potrzeby każdej firmy. Urządzenia instalowane w pojazdach muszą nie tylko doskonale współpracować z całym systemem, ale również zapewniać kierowcom wygodną obsługę i funkcje, niezbędne do sprawnego pokonywania trasy.

czytaj więcej
Nowe przetworniki Garmin Panoptix

Nowe przetworniki Garmin Panoptix

2015-11-26 14:43:00

Technologia sonaru skanującego Panoptix to innowacyjne rozwiązanie, które daje wędkarzom możliwość obserwacji wszystkiego, co dzieje się pod wodą w okolicach łodzi w czasie rzeczywistym. Pozwala zobaczyć ryby pływające przed kadłubem i pod nim oraz przynętę zarzuconą do wody, a także ukształtowanie dna ze wszystkimi występującymi tam strukturami. Nowy przetwornik Panoptix PS21 LiveVü Forward z wiązką skierowaną do przodu jest dużo lżejszy od wcześniejszego modelu PS31 Forward i ma zupełnie inny design, został zaprojektowany specjalnie pod kątem mocowania do silnika trollingowego. Dostarcza obrazów sonarowych obszaru przed łodzią. Natomiast przetwornik PS60 Down z wiązką w dół umożliwia obserwowanie wszystkiego, co dzieje się pod łodzią. Montowany jest w kadłubie, co stanowi idealne rozwiązanie dla wędkarzy przybrzeżnych z większymi łodziami.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >
Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P jQuery.ajax({type:'POST',dataType:'html',success:function(data, textStatus){jQuery('#div_update').html(data);},url:'/home/page'})