agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Program Wellness w piekarnikach Franke

Program Wellness w piekarnikach Franke

DUŻE AGD / Piekarniki / 2017-11-14 14:37:00

Piekarniki Franke z linii Crystal oraz Frames by Franke wyposażone zostały w program Wellness, czyli  gotowe przepisy na zdrowe i dietetyczne potrawy z mięsa, ryb i warzyw. Program wyróżnia dłuższe pieczenie w niższych temperaturach, dzięki czemu potrzeba mniej tłuszczu i soli. O tym jak ważne jest unikanie i minimalizowanie w diecie tych produktów przypominał wielokrotnie Instytut Żywności i Żywienia (np. w kampanii „Mniej cukru, soli i tłuszczu? Kupuję to!”).

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Potrawy bez soli i tłuszczu są zdecydowanie zdrowsze i dzięki programowi pieczenia Wellness zachowują swoje naturalne wartości odżywcze oraz bogaty smak i aromat.  Program  pieczenia „Niska Temperatura” pozwala przygotować posiłki powoli i starannie, zachowując naturalny smak, a także wartości odżywcze. Natomiast funkcja „Delikatne Pieczenie” szczególnie przydatna jest do przygotowania ryb,  a także do utrzymania temperatury potrawy, co wiąże się dodatkowo ze znacznie mniejszym zużyciem energii.

Warto podkreślić, że piekarnik Franke z serii Crystal wyposażone są w duże, wygodne komory o pojemności 74l, ponad 17 rozmaitych funkcji i menu w języku polskim dzięki czemu obsługa piekarnika jest prosta i bardzo intuicyjna. Natomiast piekarniki Frames by Franke FS 913 i 982 posiadają 64 predefiniowane przepisy i opatentowane przez Franke grzałki DCT.

Linia piekarników Crystal  oraz Frames by Franke to idealna propozycja Franke, aby żyć dynamicznie i aktywnie, ciesząc się zdrową i smaczną kuchnią, by każdy, codzienny posiłek zmieniał się w kulinarne święto.

źródło: franke/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe