agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Projektory instalacyjne Epson EB-5000: wysoka jakość i niskie TCO

Projektory instalacyjne Epson EB-5000: wysoka jakość i niskie TCO

AUDIO / VIDEO / Projektory / 2017-01-04 14:27:00

Epson opracował nowe, podstawowe projektory instalacyjne do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Seria EB-5000 charakteryzuje się zaawansowanymi funkcjami, wysokim poziomem jasności oraz długim czasem bezawaryjnej pracy, a urządzenia są dostępne w niewygórowanej cenie.

Epson przedstawia nową linię projektorów instalacyjnych do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Urządzenia cechują się wyjątkową jasnością, niezawodnością i długim czasem bezawaryjnej pracy.  Posiadają wszystkie potrzebne funkcje, a przy tym są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Są to modele EB-5530U (WUXGA), EB-5520W (WXGA) i EB-5510 (XGA), umożliwiające użytkownikom korzystanie z bogatego zestawu funkcjonalności.

Wszystkie trzy modele z serii EB-5000 charakteryzują się jasnością na poziomie 5500 lumenów, dzięki której wyświetlają wyraźny, czysty obraz o żywych kolorach nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Szerokie możliwości łączności zapewniają płynną integrację z dowolnym wyposażeniem sal lekcyjnych i konferencyjnych, także przy użyciu technologii Miracast i HDBaseT1 czy dwóch złączy HDMI. Funkcja korekty optyki w poziomie i w pionie oraz wysoki współczynnik kontrastu sprawiają, że projektory te są niezwykle elastyczne i łatwe do zainstalowania.

Projektory z serii EB-5000 gwarantują wyjątkowo niski całkowity koszt posiadania (TCO), nie tylko dzięki przystępnej cenie, lecz również dzięki niedrogim lampom zamiennym. Do wymiany lampy może jednak nie dojść w trakcie eksploatacji, ponieważ czas jej pracy został wydłużony do 10 000 godzin2 we wszystkich modelach.

„W firmie Epson dbamy o to, aby nasza oferta projektorów instalacyjnych była wszechstronna i obok najbardziej zaawansowanych modeli obejmowała również te podstawowe, odpowiadające placówkom edukacyjnym i firmom, które dysponują ograniczonym budżetem. Jasność obrazu na poziomie 5500 lumenów i długi czas eksploatacji lampy sprawiają, że urządzenia z serii EB-5000 oferują wyjątkowy stosunek jakości do ceny i idealnie nadają się do instalacji wielostanowiskowych” — mówi Andrzej Bieniek, Business Account Manager z firmy Epson.

źródło: epson/agdrtv24.pl