agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Promocje „Back to school” w ND Connect (B2B)

Promocje „Back to school” w ND Connect (B2B)

2017-08-29 12:54:05

Wrzesień i październik to miesiące tradycyjnie kojarzone z powrotem do szkół i na uczelnie. Wiele osób chcąc się dobrze przygotować do tego wydarzenia „poluje” na okazje, aby w przystępnych cenach skompletować swoją wyprawkę.

Nelro Data SA, za pośrednictwem platformy B2B ND Connect, ogłasza atrakcyjne promocje na zakup swojego asortymentu, który z pewnością przyda się każdemu, niezależnie od edukacyjnego szczebla. Pierwsza z ogłoszonych w duchu BTS promocji umożliwia nabycie wydajnego smartfona Nubia N1 lite z rabatem -50 zł. Przy zakupie klient otrzyma w prezencie dedykowane etui oraz folię ochronną na ekran urządzenia. Nubia N1 lite to 5.5-calowy phablet z 2GB RAM na pokładzie. Specyfikację dopełnia wydajny procesor quad core oraz aparaty - główny 8Mpx i 5Mpx na froncie smartfona. 

Druga promocja dotyczy materiałów eksploatacyjnych. Przy zakupie jednej z drukarek uznanej marki Canon (model IP7250), klient otrzyma gratis cztery tusze wielokrotnie nagradzanej marki efingo. Obie promocje dostępne są wyłącznie z poziomu systemu ND Connect i trwają do końca września lub do wyczerpania zapasów.

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą zapraszamy na stronę http://portfolio.nelrodata.eu/

źródło: nd/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe