agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Przejście na nową technologię w Austrii z innovaphone

Przejście na nową technologię w Austrii z innovaphone

GSM / Telefony / 2020-09-03 10:47:34

ISDN przechodzi do lamusa, a nowy standard Voice-over-IP zostanie wprowadzony w całej Austrii. Środowisko pracy i komunikacji innovaphone myApps umożliwia firmom dostęp do wszystkich technologii IP i cyfrowego miejsca pracy. Firma innovaphone AG z siedzibą w Południowych Niemczech jest specjalistą z zakresu rozwiązań UCC, odpowiada na duże zapotrzebowanie ze strony sąsiedniego kraju i wzmocniła zespół sprzedaży w firmie nowym pracownikiem Florianem Pokornym.

"Austria była dla nas od samego początku ważnym rynkiem. Jako europejski producent, chcemy teraz zrobić kolejny krok i stać się jednym z najważniejszych dostawców komunikacji korporacyjnej na rynku DACH  (Niemcy (D), Austria (A), Szwajcaria (CH))". W chwili obecnej obserwujemy, że rynek ten znajduje się w fazie przemian, a wielcy gracze w sektorze komunikacji i współpracy zunifikowanej są wyraźnie pod presją", wyjaśnia Konstantin Kruse, Director International Sales, innovaphone AG.

Do zespołu sprzedaży innovaphone AG dołączył Florian Pokorny, doświadczony ekspert ds. komunikacji, który przez ponad 13 lat poznał austriacki przemysł komunikacyjny we wszystkich jego aspektach, od małych i średnich przedsiębiorstw po duże korporacje, zarówno od strony technicznej, jak i handlowej. Florian Pokorny zbierał doświadczenie zawodowe na różnych stanowiskach w firmie NextiraOne Austria i jej następcy Dimension Data, ostatnio jako Senior Sales Manager SMB i obecnie chce podjąć nowe wyzwania zawodowe. Jako Senior Area Sales Manager Austria jest on odpowiedzialny za dalszy rozwój działalności biznesowej w Austrii w oddziale innovaphone w Wiedniu.

"Koncentrujemy się w szczególności na sektorze chmury obliczeniowej, który obecnie przeżywa silną recesję w Austrii i dla którego środowisko pracy i komunikacji, innovaphone myApps Cloud, umożliwia nam oferowanie austriackim firmom każdej wielkości, prostego technicznie i elastycznego handlowo rozwiązania", potwierdza Christian Prednik, Head of Sales Austria, Switzerland, Scandinavia w innovaphone. innovaphone Cloud działa w europejskich centrach danych i jest gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych zgodnie ze ścisłymi europejskimi wytycznymi dotyczącymi ochrony danych. innovaphone jest uprawniona do używania znaku zaufania  TeleTrusT "IT Security made in EU".

innovaphone przeprowadziła wiele instalacji w Austrii, ostatnio w działającej na skalę międzynarodową Grupie Erber, gdzie globalnie rozproszona, heterogeniczna infrastruktura komunikacyjna została zastąpiona przez nowoczesną, jednolitą telefonię IP i system UCC.

O firmie innovaphone

Od momentu założenia firmy innovaphone AG w 1997 roku odgrywa ona znaczącą rolę w kształtowaniu i rozwoju telefonii IP.  Firma zarządzana przez właścicieli, bez udziału kapitału zagranicznego i w 100% samofinansująca się, jest synonimem zrównoważonego rozwoju, wartości dodanej i najnowocześniejszej technologii. Wszystkie rozwiązania sprzętowe i programowe opracowywane są we własnym zakresie przez inżynierów innovaphone oraz specjalistów w dziedzinie oprogramowania i produkowane są wyłącznie w Europie.  innovaphone zatrudnia obecnie ponad 110 osób w siedzibie głównej w Sindelfingen, w innych lokalizacjach w Niemczech oraz w trzech zagranicznych oddziałach: we Francji, w Austrii i we Włoszech.

Główną ideą działu rozwoju innovaphone jest ciągła ewolucja w kierunku stopniowego wdrażania nowych technologii: od pierwszej bramy VoIP do kompletnego systemu telefonii IP innovaphone PBX i poprzez rozwiązanie Unified Communications myPBX do uniwersalnego środowiska pracy innovaphone myApps. innovaphone łączy w sobie innowacje technologiczne i  wysoką ochronę inwestycji. Dzięki rozwiązaniu innovaphone myApps Cloud kompletne portfolio produktów innovaphone dostępne jest również w chmurze.

artykul sponosrowany

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe