agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Przetrwać zimę z maluszkiem - Topcom

Przetrwać zimę z maluszkiem - Topcom

ZDROWIE I URODA / Dziecko / 2010-10-14 00:02:00

Jesień i zima to trudny czas, szczególnie dla świeżo upieczonych rodziców. Podstawą sukcesu jest spokojne, systematyczne przygotowanie siebie i pociechy do tego okresu. Przeziębienia, niespokojne sny czy zbyt suche powietrze w pokoju malucha. Warto się zorientować jakie produkty mogą być pomocne podczas zimowych, długich wieczorów.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Jednym z nich może być nawilżacz ultradźwiękowy z jonizatorem Topcom Ultrasonic Humidifier 1801. To urządzenie przydatne szczególnie wówczas, kiedy temperatura w mieszkaniu jest dodatkowo regulowana np. przez grzejniki. Trudno wtedy utrzymać optymalne nawilżenie powietrza, które w pokoju dziecka powinno wynosić 40 - 50 procent. Nawilżacz pomaga przy problemach z oddychaniem, sezonowym kaszlem, alergią i wysychaniem błony śluzowej. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu jonizatorowi, wydziela pozytywne jony ujemne. Neutralizują one jony dodatnie, emitowane przez domowe urządzenia elektryczne (telewizor, komputer). Urządzenie wyłącza się automatycznie po określonym czasie (2,4,8 lub 12 godz.) lub po osiągnięciu optymalnego nawilżenia otoczenia. Dysza nawilżacza jest ruchoma, co pozwala na regularne rozchodzenie się mgiełki w 3 opcjonalnych natężeniach. Pojemność urządzenia to 6 litrów. Nawilżacz TOPCOM dostępny jest w sklepach ze sprzętem AGD / RTV (m.in. Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn) oraz sklepach z akcesoriami dla dzieci. Cena to 299 PLN.

Jesienią i zimą niezbędnym urządzeniem jest wielofunkcyjny termometr „5 w 1”, który zapewni rodzicom kompleksową kontrolę temperatury dziecka: zarówno jego ciała, jak i otoczenia - kąpieli, a nawet posiłków. Teraz do najczęściej dokonywanych pomiarów wystarczy jedno urządzenie, nie zaś kilka odrębnych. Zastosowana tu technologia podczerwieni jest bezpieczna dla najmłodszych - i komfortowa dla rodziców, jako że pomiar jest gotowy już po 2 sekundach. Termometr nie wymaga także wybudzania dziecka z kojącego snu! To bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku niemowląt, wszak pomiar temperatury u chorego, niespokojnego dziecka musi być błyskawiczny i dokładny. Termometr ma wbudowany alarm sygnalizujący o gorączce, 3 kolory wyświetlacza (zielony, pomarańczowy, czerwony) wskazujące zakres temperatury oraz pamięć 30 ostatnich pomiarów.

Termometr TOPCOM „5 w 1” jest dostępny w sklepach ze sprzętem AGD / RTV (m.in. Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn) oraz sklepach z akcesoriami dla dzieci. Cena to 149 PLN.
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe