agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Przyjemność parzenia kawy - Kenwood prezentuje ekspres ciśnieniowy kMix

Przyjemność parzenia kawy - Kenwood prezentuje ekspres ciśnieniowy kMix

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe kolbowe / 2010-06-01 22:30:00

Brytyjska marka Kenwood, doskonale znana z innowacyjnych urządzeń kuchennych wprowadza właśnie do sprzedaży niezwykle oryginalny ekspres do kawy. Kenwood kMix to synonim niezwykle udanego połączenia sztuki z przydatną na co dzień funkcjonalnością. Oryginalny, opływowy kształt, zaskakuje równie mocno jak intensywny kolor, a obsługa urzeka prostotą. Przygotowanie porannej kawy nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wysokociśnieniowy ekspres z serii kMix dostępny jest w jednym z trzech kolorów: eleganckiej czerni - model ES024, luksusowej bieli - ES020 oraz intensywnej czerwieni - ES021.
Śniadaniowa seria Kenwood Kmix, czyli toster i czajnik uzupełnione teraz o ekspres ciśnieniowy, przywracają radość z codziennych czynności.

Ekspres kMix dostosowany jest do stosowania kawy w kapsułkach, co pozwala każdemu z członków rodziny cieszyć się ulubionym smakiem i mieszanką kawy. Przygotowanie kaw mlecznych ułatwia bardzo wydajny system spieniania mleka, z regulowaną emisją pary. Praktyczny zbiornik na wodę o pojemności 1 litra ułatwia codzienne korzystanie z ekspresu
Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia trwały oraz zawsze atrakcyjny wygląd. Soczyste kolory obudowy skrywają serce ekspresu, czyli pompę o ciśnieniu 15 bar, z funkcją Thermo Gen, która zapewnia optymalną temperaturę parzenia każdego rodzaju kawy.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe