agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Quattro-Ion linia, czy jesteś gotowa, by błyszczeć?

Quattro-Ion linia, czy jesteś gotowa, by błyszczeć?

ZDROWIE I URODA / Suszarki do włosów / 2014-06-17 14:41:00

Czy wiesz, że według badań wykonanych w kilku krajach europejskich aż 21% kobiet skarży się na matowe i zniszczone włosy, a 83 % kobiet stylizuje swoje włosy każdego dnia? Często stylizacja włosów kojarzy się z nakładaniem środków, które mogą obciążać i niszczyć Twoje włosy. Marka Bosch wychodzi naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających kobiet i prezentuje innowacyjną linię Quattro-Ion, która sprawi, że twoje włosy będą zdrowe, a fryzura idealna jak nigdy dotąd.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Innowacyjne urządzenia Quattro-Ion wykorzystują dobroczynny wpływ jonów, które sprawią, że Twoje włosy staną się gładkie, niezwykle lśniące i będą się łatwiej rozczesywać. Poczwórna jonizacja gwarantuje podatność na układanie nawet trudnych fryzur, ale także zapewnia wyjątkowo bezpieczną stylizację z efektem antystatycznym i jedwabistym połyskiem 3D. Linia Quattro-Ion składa się z suszarki do włosów, prostownicy, lokówki oraz suszarko - lokówki do stylizacji. Suszarka Quattro - Ion posiada osobne przyciski regulacji temperatury i nadmuchu, które pozwalają aż na 6 kombinacji dowolnych ustawień. Urządzenie wyposażone jest również w funkcję Cool - która powoduje domknięcie łusek, poprawiając gładkość i połysk włosów, przy jednoczesnym utrwaleniu fryzury. Teraz możesz dostosować suszenie do Twoich włosów i indywidualnych potrzeb.

Odpowiednio dobrana fryzura ma wpływ nie tylko na wygląd, ale także na samopoczucie. Marka Bosch otwiera nowe możliwości stylizacji, nawet najbardziej niezdyscyplinowanych włosów. Prostownica do włosów z linii Quattro - Ion pozwala na pełną dowolność przy wyborze fryzury. Jeśli chcesz, by Twoje włosy stały się bardziej miękkie i zdrowe wypróbuj funkcję jonizacji. Cząsteczki z ładunkami elektrycznymi naładują Twoje włosy blaskiem.

Poczwórna jonizacja wyróżnia także lokówkę oraz suszarko-lokówkę z tej serii. Modelowanie włosów ułatwia krótki czas nagrzewnia oraz zastosowanie powłoki ceramicznej zapewniającej równomierne rozprowadzanie ciepła. Nowa linia Quattro-Ion powstała z myślą o kobietach z wyobraźnią, dbających o kondycję swoich włosów oraz lubiących twórcze podejście do stylizacji. Cechą wyróżniającą urządzenia marki Bosch jest także atrakcyjny design. Sprzęt Quattro - Ion wyposażony jest w lampki ledowe, które podświetlają się przy korzystaniu z funkcji jonizacji. Za design linia Quattro-Ion otrzymała nagrodę Reddot International Design.

źródło: bosch/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe