agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rapoo 3510 Plus - pierwsza na świecie bezprzewodowa mysz pokryta miękką tkaniną.

Rapoo 3510 Plus - pierwsza na świecie bezprzewodowa mysz pokryta miękką tkaniną.

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Klawiatury i myszy / 2017-12-11 13:33:37

Myszka komputerowa kojarzy nam się z twardym kawałkiem plastiku. Nie każdy jednak chce na co dzień korzystać z nieestetycznej, plastikowej bryły. Dla wszystkich, którzy oprócz funkcjonalności cenią również design i komfort, Rapoo jako pierwszy producent na świecie, stworzył bezprzewodową mysz pokrytą miękką tkaniną.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

3510 Plus to mysz, która komunikuje się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz - wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Dzięki zasięgowi do 10m w zakresie 360°, mysz 3510 Plus sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze, czy w podróży. Wyposażona w 3 przyciski, kółko przewijania 2D i czujnik optyczny 1000 DPI zapewnia maksymalną łatwość użytkowania. Sprawdzi się na różnych powierzchniach, bez konieczności używania specjalnej podkładki. Korzystając z Rapoo 3510 Plus nie trzeba martwić się o baterię. Zastosowana technologia oszczędzania energii Rapoo i wyłączanie zasilania, kiedy myszka jest w stanie bezczynności sprawiają, że można korzystać z niej nawet do 12 miesięcy bez konieczności wymiany baterii.

Dzięki symetrycznej konstrukcji i opływowym kształtom, mysz jest idealna zarówno dla prawo- jak i leworęcznych użytkowników. Korpus wykonany jest z wytrzymałego stopu aluminium, którego stylowe wykończenie nadaje myszy elegancji i lekkości. Wierzchnia część została pokryta miękką, przyjemną w dotyku tkaniną, która jest odporna na brud i kurz. Utrzymanie myszy w czystości nie stanowi problemu - wystarczy przetrzeć ją lekko wilgotną szmatką. Jeśli mysz wymaga dokładniejszego czyszczenia - bez trudu można zdjąć górny, powleczony tkaniną panel i umyć go ręcznie pod bieżącą wodą.

  • Mysz Rapoo 3510 Plus dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: szarej i czarnej.

źródło: rapoo/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe