agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer jest gotowy na Windows 11. Wszystkie, spełniające wymagania, laptopy Razer Book otrzymają bezpłatną aktualizację

Razer jest gotowy na Windows 11. Wszystkie, spełniające wymagania, laptopy Razer Book otrzymają bezpłatną aktualizację

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Laptopy / 2021-10-06 14:04:08

Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu na rynek nowych modeli laptopów Razer Book i Razer Blade 15 Advanced, z fabrycznie zainstalowanym systemem Windows 11. Dodatkowo, kompatybilność z systemem Windows 11 zostanie rozszerzona na wszystkie linie laptopów Razera dzięki bezpłatnym aktualizacjom, które zostaną zaoferowane obecnym użytkownikom urządzeń Razera, jeśli będą dla nich dostępne. Wdrażanie uaktualnień systemu Windows 11 rozpocznie się 5 października i będzie kontynuowane przez cały rok 2022.

 

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

„Laptopy Razera, takie jak Razer Book, są tworzone z wykorzystaniem najwyższej jakości, dostępnych obecnie, komponentów, dzięki czemu każdy użytkownik może wydajnie wykonywać swoje zadania bez ograniczeń sprzętowych i programowych” — mówi Brad Wildes, starszy wiceprezes i dyrektor generalny działu systemów firmy Razer. „Windows 11 wydatnie nam w tym pomaga, ponieważ możemy szybko dopasować się do wydajniejszego systemu operacyjnego przeznaczonego do pracy i grania”.

New Razer Book: wydajność i produktywność

Nowy Razer Book został stworzony z myślą o Windows 11. Dzięki wyświetlaczowi 16:10 z cienką ramką, dostępnemu w kilku rozdzielczościach, włącznie z 4K (obsługa dotykiem), użytkownicy mogą doświadczać nowych możliwości Windowsa w doskonałej jakości. Odświeżone funkcje systemu Windows 11, takie jak widżety i ulepszona aplikacja Teams, zapewniają czystą i kreatywną przestrzeń do pracy na laptopie Razer Book.

Dzięki obudowie z frezowanego aluminium i wyświetlaczom wzmocnionym szkłem Corning Gorilla, każdy model Razer Booka jest gotowy na wszelkie czyhające na niego przygody. Ultracienka konstrukcja, wydajny procesor Intel® Core™ 11. generacji z grafiką Intel® Iris® Xe i liczne uniwersalne opcje podłączeń powodują, że Razer Book jest idealnym towarzyszem podczas całodziennej pracy. Najnowsze modele Razer Book będą dostarczane z preinstalowanym systemem Windows 11 w zupełnie nowych cenach zaczynających się od 1099,99 EUR. Dodatkowo, model 4K będzie dostępny z podwojoną pamięcią dyskową, co da jeszcze więcej przestrzeni na projekty lub pliki osobiste.

Nowy Razer Blade 15 Advanced: nadal najlepszy laptop do gier, teraz z Windows 11

Nowy Razer Blade 15 Advanced wykorzysta potężne możliwości systemu Windows 11 związane z graniem. Dzięki funkcjom systemu Windows 11, w tym Xbox GamePass, Xbox GameBar i DirectStorage, granie nigdy nie było łatwiejsze - zawsze i wszędzie. Nowe modele Blade 15 Advanced od dzisiaj będą sprzedawane z fabrycznie zainstalowanym systemem Windows 11, z wyświetlaczami o rozdzielczości QHD, częstotliwością odświeżania 240 Hz, ze 100% pokryciem barw DCI-P3 oraz NVIDIA® Advanced Optimus i G-Sync. Obecni właściciele Razer Blade będą mogli również zaktualizować swój system do Windows 11, a stopniowe wdrażanie aktualizacji rozpocznie się 5 października.

Wraz z tym ogłoszeniem Razer potwierdza również, że całe oprogramowanie Razer i wszystkie urządzenia peryferyjne są w pełni kompatybilne z systemem Windows 11. Użytkownicy kompatybilnych z nowym systemem laptopów Razer będą uwolnieni od konieczności wyszukiwania nowych sterowników online, ponieważ automatyczne aktualizacje zostaną zintegrowane z systemem Windows 11 za pośrednictwem usługi Windows Update.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe