agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer otworzy pierwszy sklep firmowy w Europie
Razer

Razer otworzy pierwszy sklep firmowy w Europie

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Inne / 2019-11-22 13:17:17

Razer, wiodąca światowa marka lifestylowa dla graczy, ma zaszczyt ogłosić że firmowy sklep RazerStore zostanie otwarty w Londynie 14 grudnia 2019 r., przy 51-53 Charing Cross Road w Londynie.

Flagowy RazerStore London będzie najnowszą częścią globalnej sieci RazerStores, pierwszym sklepem w Europie i największym, jak dotąd, sklepem RazerStore, o powierzchni ponad 340 metrów kwadratowych. RazerStore London budowano przez rok i został utworzony we współpracy z wiodącymi partnerami handlowymi i technologicznymi, zapewni fanom najlepsze gry i rozrywkę - prawdziwie gamingowe doświadczenie zakupowe.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

„Popularność i sukces RazerStore to coś, co chcieliśmy wprowadzić do Europy od dłuższego czasu”, mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i dyrektor generalny Razer. „Dzięki ogromnej atrakcyjności turystycznej Londynu, zróżnicowanej populacji i dynamicznej, kreatywnej branży gier, to miasto jest idealnym miejscem na zbudowanie pierwszego sklepu Razer w Europie”.

RazerStore London jest położony dosłownie 2 minuty spacerem od Leicester Square, w pobliżu ruchliwej dzielnicy teatrów w Londynie, zawsze popularnej dzielnicy Chinatown i tętniącej życiem, modnej dzielnicy Soho. Jest to idealny sklep dla fanów Razer z całego świata.

Doświadczenia zakupowe nowej generacji

RazerStore London to nowa generacja growych wrażeń zakupowych zarówno dla fanów Razer, jak i dla graczy. Korzystając z eleganckich materiałów architektonicznych, interaktywnego oświetlenia i montowanych na ścianie cyfrowych wyświetlaczy, RazerStore London został zaprojektowany tak, aby zminimalizować klasyczne wrażenia zakupowe odwiedzających, a uwypuklić to, co Razer ma najlepszego do zaoferowania w grach, esporcie, rozrywce i streamingu.

RazerStore London, usytuowany na dwóch piętrach, będzie oferował pełną gamę produktów Razer, dostosowanych do wszystkich graczy i fanów. Dzięki dedykowanym wyświetlaczom dla zestawów słuchawkowych, myszy, klawiatur, podkładek pod mysz i uwielbianych przez fanów Razera wersji Mercury oraz Quartz, przechodzimy przez strefy z pełną gamą systemów Razer Blade, urządzeń peryferyjnych dla konsol, urządzeń mobilnych i streamingowych, które uzupełnia linia akcesoriów i ubrań Razer. RazerStore London to naprawdę jedyne miejsce, które spełnia wszystkie potrzeby gracza.

Dzięki wydzielonemu obszarowi do testów użytkownicy mogą wybrać i podłączyć szereg urządzeń Razer do systemów Blade oraz konsol, testując dowolny z najnowszych produktów Razer w czasie gry, aby upewnić się, że dany sprzęt jest dla nich odpowiedni. Oświetlenie w urządzeniach i strefach do grania będzie naśladować system oświetlenia Razer Chroma, zmieniając się wraz z działaniami graczy. Szereg montowanych na ścianie ekranów wyświetli informacje o produktach, epickie momenty z rozgrywek, wydarzenia e-sportowe i transmisje na żywo, zapewniając odwiedzającym niesamowitą immersję w czasie grania i zakupów.

Na dolnym piętrze znajdują się trzy dedykowane obszary do samodzielnych testów z całkowicie odizolowaną strefą do streamingu, trzy stacje konsol dla graczy i obszar LAN z dziesięcioma stanowiskami do rozgrywek hobbystycznych, jak i rywalizacyjnych oraz dedykowana sekcja dla komentatorów. Tam też będą organizowane cotygodniowe turnieje, warsztaty i szkolenia dla początkujących, w których zaproszeni streamerzy będą doskonalić umiejętności dzięki wiodącemu na rynku sprzętowi do transmisji Razer.

WIELKIE OTWARCIE w sobotę, 14 grudnia 2019, o godzinie 11:00

Zapraszamy fanów na ceremonię otwarcia RazerStore London. W kolejce oficjalnie ustawiającej się od 7 rano, fani będą mogli wziąć udział w loteriach, zawodach i aktywnościach umilających oczekiwanie do godziny otwarcia.

Planowany jest cały dzień aktywności z nagrodami do wygrania, spotkania ze streamerami z YouTube i Twitcha oraz turniejami. I, jak przy każdym otwarciu RazerStore, szczęściarze mają szansę wygrać niesamowite nagrody Razer, a także być pierwszymi graczami, którzy zobaczą nowy sklep.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe