agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer przedstawia nowy profesjonalny mikrofon do streamingu (wideo)

Razer przedstawia nowy profesjonalny mikrofon do streamingu (wideo)

SPRZĘT RTV / Inne / 2018-01-31 09:12:00

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała dzisiaj o premierze nowego mikrofonu Seiren Elite, poszerzającego ofertę profesjonalnych produktów z linii Razer Broadcaster przeznaczonych do streamingu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Razer Seiren Elite to dynamiczny mikrofon USB z profesjonalnymi funkcjami, które zapewniają wysoką jakość dźwięku w materiałach wideo lub podczas transmisji na żywo. Pojedyncza konstrukcja kapsuły, w połączeniu z wbudowanym filtrem i ogranicznikiem, gwarantuje, że ton głos będzie bogaty i ciepły. Takie możliwości wcześniej można było znaleźć tylko w urządzeniach najwyższej klasy.

W celu rejestracji szerokiego pasma częstotliwości, Seiren Elite wyposażono w jedną dynamiczną kapsułę o charakterystyce kardioidalnej. Wbudowany filtr górnoprzepustowy usuwa niepożądane drgania o niskiej częstotliwości, takie jak hałas pochodzący z wentylatorów czy szum klimatyzatora. A kiedy emocję wezmą górę, cyfrowo-analogowy limiter automatycznie dostosuje moc dźwięku, aby zapobiec tworzeniu się zniekształceń i trzasków oraz utrzymywać zrównoważoną i płynną transmisję.
 
„Większość profesjonalnych mikrofonów wymaga wsparcia dodatkowego sprzętu nagrywającego, takiego jak miksery czy konwertery, które są niezbędne do tego, aby uzyskać dźwięk na komputerach PC” - powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razera. „Seiren Elite rozwiązuje ten problem, pozwalając broadcasterom skupić się na tylko tworzeniu samych materiałów, nie martwiąc się o dźwięk, o którego jakość zadba Seiren Elite”.

Razer Seiren Elite uprasza proces konfiguracji systemu audio, ponieważ działa na zasadzie „plug and play” (podłącz i używaj) i nie wymaga zewnętrznych mikserów, wzmacniaczy czy konwerterów sygnału. Seiren Elite poszerza gamę produktów z linii Razer Broadcaster, która obejmuje m.in. kamerę Kiyo z wbudowanym oświetleniem pierścieniowym. Kiyo została wyróżniona nagrodą Tom’s Guide Innovation dla urządzeń peryferyjnych oraz nagrodą Laptop Mag Editors’ Choice w 2017 roku.

źródło: razer/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe