agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer wprowadza linię głośników Nommo

Razer wprowadza linię głośników Nommo

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2018-01-09 15:20:00

Razer poinformował  o premierze nowej linii głośników przeznaczonych do PC - Razer Nommo i Nommo Pro. Nommo Pro to bezkompromisowy, certyfikowany przez THX, zestaw głośników 2.1 z systemem Dolby Virtual Speaker, zbudowany z myślą o dostarczeniu najlepszego doświadczenia immersji w trakcie grania. Razer Nommo jest zestawem głośników 2.0, będący przystępną cenową alternatywą dla osób, które cenią sobie zbalansowany dźwięk o pełnym zakresie brzmienia.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Serię głośników Nommo zaprojektowano tak, aby pomóc graczom w jak najlepszym odczuwaniu środowiska gry.  Cała gama urządzeń zapewnia precyzyjny dźwięk pozycyjny dzięki wykorzystaniu lewego i prawego kanału w taki sposób, że gracz zawsze ma pewność skąd pochodzą dźwięki, a tym samym może reagować szybciej i dokładniej. Dodatkowo, zestaw Nommo Pro zawiera głośniki wysokotonowe Independent Tweeters, zdolne wyłapać nawet najdrobniejsze detale dźwięku w każdej grze.

Użytkownicy komputerów, którzy używają swoich zestawów jako multimedialne centra rozrywki, mogą także cieszyć się pełnym, zbalansowanym dźwiękiem w filmach i muzyce.

Razer Nommo Pro to wysokiej jakości zestaw głośników 2.1, który zapewnia wyjątkowo mocny dźwięk z szerokim zakresem, głębią i czystością. System otrzymał certyfikat THX, co zbliża go do najwyższych standardów dźwięku kinowego. Głośniki powstały w oparciu o technologię Dolby Virtual Speaker, gwarantującą dodatkową warstwę immersji za pomocą symulacji dźwięku 5.1. Pokryte kevlarem przetworniki głośników głównych zapewniają mocne tony średnie, podczas gdy niezależne głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką dostarczają delikatne i zrównoważone tony wysokie. Cylindryczny subwoofer, dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu, wspomaga przepływ powietrza i kreuje tym samym spójne i głębokie tony.

Zestaw Razer Nommo Pro jest wyposażony w złącze USB, Bluetooth, optyczne, a także 3,5 mm jack  oraz panel kontrolny, sterujący głośnością i źródłem dźwięku.

Ustawieniami korektora graficznego oraz poziomami tonów niskich można zarządzać poprzez Razer Synapse 3 (beta), a aplikacja mobilna „Nommo Pro” jest już dostępna w wersji na Android i iOS. Użytkownicy mogą włączyć Spotify lub inne aplikacje odtwarzające muzykę na urządzaniach mobilnych i poprzez Bluetooth odsłuchiwać je bezpośrednio przez głośniki.

Razer Nommo Pro jest wspierany przez system Razer Chroma, pozwalający na podświetlanie urządzenia za pomocą palety 16.8 miliona kolorów.

źródło: razer/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe