agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Remington - nowa linia produktów Keratin Therapy

Remington - nowa linia produktów Keratin Therapy

ZDROWIE I URODA / Suszarki do włosów / 2012-09-25 10:02:00

Marka Remington stworzyła nową linię produktów Keratin Therapy. Wszystkie urządzenia z tej linii są wzbogacone o keratynę, która uwalniana stopniowo podczas stylizacji, odżywia, wzmacnia i chroni włosy. Dzięki prozdrowotnemu działaniu keratyny włosy pozostają lśniące, gładkie i dobrze nawilżone. W kolekcji Keratin Therapy znajdują się cztery urządzenia do stylizacji włosów (suszarka, prostownica, lokówka i szczotka zwiększająca objętość) oraz dwie szczotki.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Suszarka Keratin Therapy Pro AC8000 - wszystkie elementy grzejne (dwa koncentratory - wygładzający i do błyskawicznego suszenia oraz dyfuzor) są pokryte powłoką Advanced Keratin Ceramic zawierającą keratynę. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w generator jonów ze zwiększoną o 90% ilością emitowanych jonów, co skutecznie zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów. 3-stopniowa regulacja temperatury, 2-stopniowa regulacja nawiewu oraz przełącznik zimnego powietrza pozwalają na optymalne ustawienie urządzenia w zależności od potrzeb i kondycji włosów. Dzięki Suszarce Keratin Therapy Pro z profesjonalnym silnikiem AC o mocy 2200W modelowanie włosów jest bezpieczne, zdrowe i efektywne.

  • Sugerowana cena detaliczna - 229 złotych.

[[[zdjecie,8077,prawa]]] Prostownica Keratin Therapy Pro S8590 z technologią Keratin Protective zapewnia bezpieczną stylizację i gwarantuje skuteczną ochronę włosów. Płytki modelujące o długości 110 mm są pokryte powłoką Advanced Keratin Ceramic. Zawarta w niej odżywka keratynowa uwalnia się stopniowo pod wpływem ciepła i wnika we włosy podczas modelowania. Płytki są ruchome dzięki czemu nacisk na włosy jest równomierny. Dodatkowo prostownica posiada wbudowany czujnik Heat Protection wykrywający poziom nawilżenia włosów i optymalizujący temperaturę urządzenia. Cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniową regulacją temperatury w przedziale od 160°C do 230°C umożliwia wygodne kontrolowanie temperatury płytek modelujących. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań włosy są zdrowsze, mocniejsze i do 57% bardziej chronione przed uszkodzeniem i złamaniem. Prostownica posiada także funkcję szybkiego nagrzewania w 15 sekund z sygnałem gotowości, a także automatyczne wyłączanie po 60 minutach. Urządzenie jest dostępne w komplecie z luksusowym etui odpornym na wysokie temperatury oraz blokadą płytek ułatwiającą przechowywanie.

  • Sugerowana cena detaliczna - 319 złotych.

Lokówka Keratin Therapy Pro CI8319 - ceramiczna końcówka (o średnicy 19 mm) pokryta powłoką Advanced Keratin Ceramic nasyconą odżywką z keratyną nadaje lokom lekkość, sprężystość i zdrowy wygląd. Podczas stylizacji keratyna wygładza i nawilża włosy, jednocześnie chroniąc je przed wysoką temperaturą. Urządzenie jest gotowe do użycia już po 30 sekundach od włączenia. Ponadto posiada funkcję wyłączania po 60 minutach i wbudowany cyfrowy wyświetlacz temperatury z 5-stopniową regulacją (od 130°C do 210°C). W sprzedaży jest dostępna w komplecie z luksusowym etui odpornym na wysokie temperatury.

  • Sugerowana cena detaliczna - 199 złotych.

Szczotka zwiększająca objętość Keratin Therapy Pro CB65A45 - podgrzewana okrągła szczotka z powłoką Advanced Keratin Ceramic nasączoną odżywką keratynową. Podobnie jak w przypadku prostownicy, keratyna uaktywnia się pod wpływem ciepła i wnika we włosy podczas układania. Szczotka o średnicy 45 mm i mieszanym włosiu o różnej długości pozwala na łatwe rozczesywanie i komfortową stylizację włosów o różnej długości. Idealna do nadawania włosom objętości oraz tworzenia fal i loków. Posiada 2-stopniową regulację temperatury oraz funkcję wyłączania po 60 minutach.

  • Sugerowana cena detaliczna - 179 złotych.

Szczotki do włosów Keratin Therapy - ich nylonowe włosie pokryte jest keratyną a ceramiczne wykończenie skraca czas suszenia. Płaska szczotka B95P idealnie sprawdzi się przy prostych i gładkich stylizacjach, natomiast okrągła B95T53 doskonale nada włosom objętość. Obie mają miękkie ergonomiczne uchwyty zapewniające większy komfort podczas stylizacji.

  • Sugerowana cena detaliczna - 49 złotych każda.

Wszystkie urządzenia z linii Keratin Therapy przeznaczone są do stylizacji zarówno włosów wymagających, zniszczonych, przesuszonych i matowych, które potrzebują szczególnej ochrony i zabiegów regeneracyjnych, jak też włosów normalnych, by dzięki profilaktycznym i pielęgnacyjnym właściwościom keratyny zachowały zdrowie i blask.

źródło: remington/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe