agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Renesans kuchni mikrofalowej

Renesans kuchni mikrofalowej

DUŻE AGD / Kuchenki mikrofalowe / 2014-06-11 17:34:00

Żyjąc intensywnie nie musimy rezygnować z maksymalnego komfortu i najwyższej jakości żywienia. Indywidualne potrzeby i głód smacznej kuchni zaspokaja kuchenka mikrofalowa Siemens.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Na fali

Wykończona stalą szlachetną kuchenka mikrofalowa dyskretnie zaznacza obecność w nowoczesnym wnętrzu, tworząc jednolitą zabudowę z meblami kuchennymi. Jej technologiczne zaawansowanie podkreśla inwerter. Dzięki jego zastosowaniu, tradycyjne talerze obrotowe - jeszcze do niedawna bardzo popularne, zostały zastąpione innowacyjnym pomysłem korzystania z równomiernego rozkładania mikrofal na całej powierzchni potrawy. To z kolei znacząco skraca czas oczekiwania na gotowe danie. Poza inwerterem na uwagę zasługują również programy automatyczne - cookControl. Wybierając z jeden z dziewięciu programów i określając wagę dania, pozwalamy, by o całą resztę zadbał nasz inteligentny sprzęt. Kuchenka sama dobiera odpowiednią moc, czas i rodzaj grzania potrawy, zwalniając nas z konieczności długiego ustawiania odpowiednich parametrów gotowania. Funkcje na miarę XXI wieku uzupełnia aż pięć stopni mocy, w tym najwyższa o wartości 1000 W, pozostając tym samym jedną z najbardziej konkurencyjnych kuchni mikrofalowych na rynku.

[[[zdjecie,15167,duze]]]

Mikro w skali maks

Prezentowany model kuchenki mikrofalowej w pełni oddaje ponadczasowe wzornictwo, które, niezmiennie już od wielu lat, fascynuje niemieckich designerów marki Siemens. Czerń połączona ze stalą szlachetną zostały podkreślone delikatnym, niebieskim światłem, które zaznacza wybrane funkcje i przyczynia się do jeszcze większej czytelności wyświetlacza cyfrowego. Na lightControl składa się cały panel sterowania, wraz z chowanym pokrętłem.

Kuchenka mikrofalowa HF35M562

  • inwerter
  • 5 stopni mocy
  • lightControl
  • cookControl 9
  • wyświetlacz cyfrowy

Cena: 3769 zł

źródło: siemens/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe