agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
„Retail bez tajemnic” - konferencja w reżyserii Comarch

„Retail bez tajemnic” - konferencja w reżyserii Comarch

2017-05-08 18:01:00

Jak zmienią się zachowania i potrzeby klientów? Gdzie będą robić zakupy? Który kanał sprzedaży będzie popularniejszy: online czy offline? Jak przygotować firmę na nadchodące zmiany? To pytania, które codziennie stawiają sobie przedsiębiorcy z branży retail. Odpowiedzi będą mogli usłyszeć podczas „Rozwiązania IT dla sieci retail oraz e-commerce. Comarch Retail 2017”.

Konferencja odbędzie się 6 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie i będzie poświęcona zagadnieniom skupionym wokół handlu, sprzedaży oraz systemów informatycznych. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie: https://retail2017.comarch.pl/ .

Podczas spotkania eksperci Comarch zaprezentują rozwiązania IT dla sieci retail oraz e-commerce oraz podpowiedzą, jak wdrożenie systemu informatycznego przełoży się na wzrost sprzedaży i rozwój firmy. Dodatkowo przedstawią raport na temat aktualnych i przyszłych zachowań konsumenckich, ich oczekiwań oraz lojalności klientów w sześciu krajach europejskich: Holandii, Niemczech, Polsce, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech. Badania przeprowadził Comarch wspólnie z  Kantar TNS i ich pełna wersja znajduje się na stronie: http://przyszlosc-zakupow.comarch.pl/ . Całość konferencji zostanie wzbogacona prelekcjami klientów Comarch, którzy opowiedzą, jakie korzyści przyniosły systemy IT w ich firmach.

Konferencja kierowana jest do właścicieli, kadry zarządzającej oraz dyrektorów sprzedaży, marketingu, dystrybucji, alokacji, obsługi klienta, strategii, zarządzającej w firmach z branż retail i e-commerce.

Patronat medilany nad wydarzeniem sprawuje www.agdrtv24.pl i www.informacjebranzowe.pl