agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Robomow kosi nagrody

Robomow kosi nagrody

DUŻE AGD / Akcesoria AGD / 2015-07-03 10:40:00

Robot koszący Robomow to dzieło twórców firmy Friendly Robotics, którzy posiadają 20 letnie doświadczenie w konstruowaniu tego typu urządzeń. Innowacyjne izraelskie rozwiązania zrewolucjonizowały świat, dzięki nim pielęgnacja trawnika nigdy nie była tak prosta. Technologia Robomow jest ceniona na całym świecie.

W ostatnim czasie przewagi robotów koszących marki Robomow zostały potwierdzone w licznych testach przeprowadzonych przez europejskich dziennikarzy. W zestawieniach bezapelacyjnie prym wiodą dwu-ostrzowe produkty Robomow, które miażdżą konkurencję czasem koszenia, wydajnością, niską konsumpcją energii elektrycznej. Dodatkową zaletą na tle innych tego typu urządzeń są mocne i trwałe noże, które radzą sobie bez problemu z zalegającymi gałęziami, a przy tym precyzyjnie ścinają trawę przy krawędziach. Dzięki innowacyjnej i szerszej głowicy koszącej praca Robomow jest o wiele szybsza i cichsza w porównaniu do konkurencji. Regulacja wysokości cięcia nie przysparza problemów, jak również nie zmienia się samoczynnie w toku koszenia, jak w większości konwencjonalnych kosiarek.

Każdy model Robomow posiada intuicyjny system obsługi. Może on być obsługiwany z telefonu lub tabletu za pomocą aplikacji mobilnej. Niezwykle przydatną funkcją jest możliwość zaprogramowania robota do koszenia trawy w konkretne dni tygodnia oraz godziny, w ten sposób trawnik będzie pielęgnowany systematycznie co znacząco poprawi jego wygląd. Twórcy Robomow w porównaniu do konkurencji przystosowali robota do pracy w obszarze o dużym nachyleniu (36%). Jest to niezwykle istotna cecha ze względu na występujący w Polsce zróżnicowany kształt terenu.

Roboty Robomow są laureatami wielu konkursów i zwycięzcami licznych testów. Prestiżowy serwis BestStuff uznał Robomow model RS630 najlepszym robotem koszącym dostępnym na rynku. W ostatnim czasie skuteczność, funkcjonalność, innowacyjność została potwierdzona m.in. przez Selbst - najpopularniejszy niemiecki serwis dla majsterkowiczów, który przyznał wysoką ocenę dyskretnemu i precyzyjnemu Robomow 306.

Równie wysoko oceniony został przez szwedzkich dziennikarzy z serwisu Rad&Ron oraz duńskich z Forbrugerrådet Tænk model Robomow MS1000. Jego mocną stroną jest moc, wydajność, precyzja oraz wysoka jakość wykonania. Dodatkowo produkty Robomow uzyskały uznanie popularnych serwisów internetowych takich jak: belgijski Test-Ankoop oraz szwedzki Bast-i-Test.

źródło:robomow/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe