agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Roger i Roger little  - odpowiedź na współczesne problemy z jakością powietrza (wideo)

Roger i Roger little - odpowiedź na współczesne problemy z jakością powietrza (wideo)

2018-03-16 11:17:00

Jakość powietrza, którym oddychamy ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Świadoma tego faktu,  szwajcarska marka Stadler Form tworzy urządzenia dbające o jego higienę. Teraz do oferty marki dołączają oczyszczacze powietrza Roger i Roger little. Oba modele dbają o czyste i zdrowe powietrze w środowisku domowym. Podobnie jak w przypadku innych produktów Stadler Form efektywne rozwiązania zamknięte są tu w prostej formie.

Oczyszczacze powietrza Roger - czysta skuteczność

Każdego dnia większość naszego czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego ile złych czynników wpływa na jakość powietrza, które nas otacza. Polskie miasta zajmują niechlubne wysokie pozycje w rankingach tych najbardziej zanieczyszczonych w Europie. Nie możemy jednak zapominać, że po zakończeniu okresu grzewczego o jakość powietrza również należy dbać. Negatywny wpływ na nasze zdrowie mogą mieć krążące w powietrzu alergeny i drobnoustroje. Najnowsze oczyszczacze powietrza Roger i Roger little powstały, aby w szybki i niezawodny sposób poprawić i wyeliminować z powietrza to, co niezdrowe. Zastosowanie specjalnych czujników, pozwala tym urządzeniom stale mierzyć zawartość szkodliwych dla nas związków w powietrzu i dostosowywać pracę do aktualnych warunków.

Zawsze aktywni w oczyszczaniu

Optymalnie oczyszczone powietrze to źródło dobrego samopoczucia, poprawa witalności i mniej infekcji. Sercem Rogera Stadler Form jest Dual Filtr™, opracowany we współpracy z niemieckim specjalistą w dziedzinie filtracji - firmą Freudenberg. Łączy on zalety technologii HEPA z działaniem aktywnego węgla, który dodatkowo eliminuje nieprzyjemne zapachy i lotne związki organiczne (np. formaldehyd czy aceton).

Większy z modeli - Roger - doskonale sprawdza się w pomieszczeniach do 74 m², gdzie dzięki bardzo wysokiemu współczynnikowi dostarczania czystego powietrza (tzw. CADR), zaledwie w ciągu godziny aż trzykrotnie wymieni powietrze (przy normalnym użytkowaniu). Z kolei Roger little najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach, których wielkość nie przekracza 35 m2.

Podobnie jak w przypadku innych produktów marki Stadler Form, również nowi jej przedstawiciele charakteryzują się prostym wzornictwem, które harmonijnie łączy się z efektywnością użytych technologii. Najnowsze modele posiadają umieszczony w centralnej, frontowej części urządzenia wskaźnik, który zmieniając kolor emitowanego światła informuje o aktualnej jakości powietrza. Design marki Stadler Form został doceniony w kilkudziesięciu plebiscytach i konkursach np.: reddot Award, iF DESIGN AWARD.

Skrócona specyfikacja techniczna:

 

Roger

Roger little

Napięcie

220-240V

220-240V

Moc

6-100 W

5-49 W

Wielkość pokoju

Do 74 m2

Do 35 m2

CADR (współczynnik dostarczania czystego powietrza)

Do 521 m3/h

Do 249 m3/h

Udogodnienia

Tryb auto,

timer,

tryb nocny (możliwość przyciemniania i wyłączenia kontrolek),

HEPA RESET - przypomnienie o wymianie filtra,

wskaźnik jakości powietrza,

czujnik gazu,

cząstek PM 2,5.

Tryb auto,

timer,

tryb nocny (możliwość przyciemniania i wyłączenia kontrolek),

HEPA RESET - przypomnienie o wymianie filtra,

wskaźnik jakości powietrza,

czujnik gazu.

Sugerowana cena detaliczna nowych urządzeń to odpowiednio 2199 złotych (Roger) i 1349 złotych (Roger little).

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe