agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rowenta Instant Straight Elite

Rowenta Instant Straight Elite

ZDROWIE I URODA / Prostownice i karbownice / 2017-10-11 10:50:00

Marka Rowenta prezentuje szczotkę prostującą Instant Straight, która jest połączeniem prostownicy i szczotki do włosów. To innowacyjne urządzenie pozwoli Ci na jednoczesne rozczesywanie oraz prostowanie włosów. Podgrzewane ceramiczne ząbki szczotkują włosy i jednocześnie je prostują - za jednym ruchem. Codziennie proste, gładkie i lśniące włosy? Teraz jest to możliwe, wypróbuj  Rowenta Instant Straight Elite CF5712!

Rowenta Instant Straight Elite to połączenie szczotki do włosów i prostownicy - idealne do codziennej stylizacji. Włosy są prostowane i szczotkowane jednym prostym ruchem. Jak? Podgrzewane ceramiczne ząbki zapewniają naturalne prostowanie, chroniąc przy tym włosy. Jonizator i ceramiczna powłoka pozwalają uzyskać efekt gładkich, błyszczących i pięknych włosów, bez puszenia
i elektryzowania! Szczotka wyposażona jest w cyfrowy wyświetlacz wskazujący optymalną temperaturę szybkiego i skutecznego prostowania, czyli 210°C. Całość dopełnia kompaktowa budowa urządzenia i ergonomiczny uchwyt, wygodny i obracający się przewód oraz funkcja automatycznego wyłączania gwarantującą całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Cena ok. 139 zł.

źródło: rowenta/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe