agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rowenta PREMIUM CARE -  stylizacja i pielęgnacja na najwyższym poziomie

Rowenta PREMIUM CARE - stylizacja i pielęgnacja na najwyższym poziomie

ZDROWIE I URODA / Suszarki do włosów / 2017-05-26 11:19:00

Nasze włosy podczas codziennej stylizacji są narażone na wiele czynników, które je niszczą i osłabiają. Zdrowe i piękne włosy to niewątpliwy atut każdej kobiety, dlatego ważne jest, aby używać produktów, które nie tylko zadbają o ich wygląd, ale także o kondycję. Osiągnięcie idealnego wyglądu włosów, dzięki najnowszym produktom Rowenta z linii Premium Care jeszcze nigdy nie było tak proste.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Częste zmiany temperatur, woda, wiatr, zanieczyszczenia miejskie, klimatyzacja i ogrzewanie - to tylko niektóre zagrożenia, na jakie narażone są włosy. Dodatkowo, codzienna stylizacja włosów również może zwiększyć ryzyko ich łamliwości, matowienia oraz elektryzowania się i puszenia. Czy jest zatem sposób, by móc wyglądać nienagannie, jednocześnie troszcząc się o zdrowie i wygląd włosów? Urządzenia do stylizacji włosów od dawna uważa się za szkodliwe, szczególnie przy częstym użytkowaniu. To jednak nie do końca prawda. Marka Rowenta wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i wprowadza do sprzedaży gamę urządzeń do stylizacji włosów, które gwarantują perfekcyjne rezultaty przy zachowaniu zdrowych i pięknych włosów.

Technologia w służbie piękna

Rowenta Premium Care to wyjątkowa linia różnorodnych produktów do której należą między innymi: suszarki, prostownice, suszarko-lokówki (obrotowe i tradycyjne) oraz lokówki. Wszystkie produkty wyróżniają się unikalną powłoką ceramiczną Cashmere Keratin, która razem z jonizacją oraz stosowaniem odpowiedniej temperatury, pozwala na uzyskanie doskonałego efektu przy jednoczesnym dbaniu o zdrowie włosów i ich odpowiednią kondycję. Ale to nie jedyna nowinka technologiczna, która sprawia, że produkty z linii Premium Care są tak niepowtarzalne. Nie możemy zapomnieć o takich technologiach jak:

  • Hydra Protect, zapewniająca optymalną kombinację temperatury i prędkości nawiewu
  • Hydraboost, która nawadnia włosy i przyspiesza kręcenie loków,
  • Moving Booster, wprawiający powietrze w ruch i przyspieszający suszenie bez przegrzania włosów
  • Podwójna jonizacja, uwalniająca 2x więcej jonów, pozwalająca wyeliminować elektryzowanie i puszenie się włosów

Tajniki zdrowia

O czym warto pamiętać używając produktów do stylizacji włosów? Z pewnością najważniejsze jest odpowiednie dobranie temperatury do struktury i grubości włosa. Najczęściej włókno ludzkich włosów jest podatne na przesuszenie w temperaturach przekraczający 180oC. Jednak te delikatne i cienkie należy traktować temperaturą w zakresie od 85oC do 150oC. Kręcone włosy są bardziej wytrzymałe na prostowanie i suszenie - są one odporne na działanie temperatur nawet do 230oC. Nigdy jednak nie powinno się używać prostownic i lokówek na wilgotnych włosach (chyba, że specjalnie do tego przystosowanych)  - może to spowodować przesuszenie włókien włosowych i ich zmatowienie oraz zniszczenie. Suszenie powinno odbywać się przy średnich ustawieniach temperatury i prędkości nawiewu. Temperaturę należy zwiększyć, a nawiew zmniejszyć wyłącznie przy modelowaniu włosów. Na zakończenie stylizacji najlepiej jest użyć zimnego nawiewu, który pozwoli zamknąć łuski włosów i utrwalić fryzurę.

Ochrona Premium dla włosów

Prostownica Rowenta Premium Care Brush&Straight to doskonałe prostowanie włosów i ochrona w temperaturze do 170°C. Zintegrowana szczotka z naturalnego włosia, rozczesuje pasmo przed prostowaniem i  umożliwia idealne prostowanie, które zachowuje naturalną objętość włosów i nadaje im dynamiczny wygląd. Wyjątkowa powłoka ceramiczna Cashmere Keratin oraz jonizator zapewniają wspaniały blask. Wyświetlacz LCD pozwala na wysoką precyzję regulacji temperatury w zakresie od 130°C do 200°C.

Lokówka parowa Rowenta Premium Care pozwala bez wysiłku osiągnąć efekt sprężystych i pięknych loków. Zastosowana w niej technologia Hydraboost wytwarza delikatną parę na całej długości wałka, przyspieszając kręcenie loków, zachowując do 98% jego naturalnego poziomu nawilżenia. Timer liczący czas kręcenia zapobiega przegrzaniu włosów. Włosy są dzięki temu zdrowsze, a loki wyglądają jeszcze bardziej olśniewająco.

Obrotowa suszarko-lokówka Rowenta Brush Activ' Premium Care, której szczotki z naturalnym włosiem delikatnie rozczesują włosy i pozwalają uzyskać wspaniały blask, to idealne urządzenie do stylizacji. Automatyczne obroty i moc 1000W umożliwia jednoczesne suszenie i modelowanie, szczotki w dwóch rozmiarach pozwalają stylizować włosy o różnych długościach. Powłoka ceramiczna Cashmere Keratin oraz podwójna jonizacja zapewniają zdrowe, piękne i lśniące włosy.

źródło: rowenta/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe