agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rowenta Silence Force Extreme -  wydajne i ciche odkurzanie

Rowenta Silence Force Extreme - wydajne i ciche odkurzanie

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2011-10-13 14:34:00

Już nigdy więcej odkurzanie nie będzie kojarzyć Ci się z dokuczliwym hałasem. Marka Rowenta wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadziła na rynek super cichy, nowoczesny odkurzacz Silence Force Extreme, który jest praktycznie niesłyszalny. To najcichsze i jednocześnie bardzo wygodne w użyciu urządzenie, o bardzo wysokim stopniu efektywności i wydajności. Zapomnij o tradycyjnym, głośnym i męczącym procesie odkurzania, wybierz przyjemność, komfort i gwarancję dokładnego sprzątania.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Odkurzacz Rowenta Silence Force Extreme dzięki ulepszonej konstrukcji silnika i minimalizacji wibracji wewnątrz urządzenia, jest ekstremalnie cichy - emituje dźwięk na poziomie tylko 62 dBa (model RO5921). Oznacza to w praktyce, że nie wydaje żadnego słyszalnego dźwięku podczas odkurzania. Oprócz tego Silence Force Extreme cechuje się niezwykłą wydajnością. Dzięki silnikowi o wysokiej mocy, optymalizacji przepływów wewnętrznych i nowej wyjątkowo skutecznej szczotce, poświęcając mniej czasu na sprzątanie niż dotychczas.

[[[zdjecie,4484,prawa]]] Silence Force Extreme, dzięki zastosowaniu zaawansowanej ergonomii i zestawowi akcesoriów Ergo Comfort Silence, pozwala utrzymywać wyprostowaną sylwetkę podczas odkurzania, co odciąża plecy i sprawia, że sprzątanie staje się wygodniejsze i przyjemniejsze. Rura XXL jest zaprojektowana zarówno dla bardzo wysokich, jak i wyjątkowo niskich użytkowników, a system teleskopowy pozwala jedną ręką wyregulować optymalną długość rury. Odkurzacz Silence Force Extreme wyróżnia się nowym designem i eleganckim wzornictwem, który podkreśla najważniesze zalety - moc i zerowy poziom hałasu.

Odkurzacze Rowenta Silence Force Extreme dostępne są w sklepach AGD na terenie całego kraju w trzech modelach: pomarańczowym (RO5822 - 969, 99 PLN), czarnym (RO5825 - 1199, 99 PLN) i niebieskim (RO5921 - 1399, 99 PLN).

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe