agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
RTV EURO AGD nawiązało współpracę z Beko S.A.

RTV EURO AGD nawiązało współpracę z Beko S.A.

2019-10-15 10:35:00

RTV EURO AGD stale pracuje nad rozszerzeniem oferty i wprowadzeniem rozwiązań i produktów, które będą odpowiadały potrzebom nowoczesnego konsumenta. Z tego względu nawiązało współpracę z Beko S.A., cenionym w Polsce producentem sprzętu AGD.

Beko S.A. istnieje od 1998 roku. Oferuje szeroką gamę sprzętów AGD, od kilku już lat plasując się wśród ścisłych liderów rynku. Produkty marki Beko łączą nowoczesne technologie z wysoką estetyką i dlatego należą do urządzeń domowych chętnie kupowanych przez Polaków.

Starannie wybieramy marki i rozwiązania, które wprowadzamy do sprzedaży. Chcemy, aby produkty dostępne w naszych sklepach charakteryzowały się nie tylko atrakcyjnym wzornictwem, ale przede wszystkim miały funkcjonalności poszukiwane przez nowoczesnego konsumenta, oszczędzające jego czas i ułatwiające codzienne prace w domu –  powiedział Sebastian Karwacki, Kierownik Działu Handlowego w RTV EURO AGD. – Z tego względu cieszy nas, że możemy wprowadzić do oferty markę Beko, oferującą nowatorskie rozwiązania trafiające w gust polskich klientów.

Od października sprzęt Beko dostępny jest zarówno w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD, jak i w sklepie internetowym euro.com.pl. Szerokie portfolio produktów obejmuje wszystkie kategorie dużego AGD – lodówki, pralki, suszarki, kuchnie, piekarniki, płyty indukcyjne, kuchenki mikrofalowe, zmywarki i okapy.

Beko umiejętnie łączy atrakcyjny design z nowoczesnymi technologiami. Znane jest choćby z takich rozwiązań, jak komora EverFresh+, przedłużająca świeżość warzyw i owoców, czy podtrzymujące proces fotosyntezy niebieskie światło Active Fresh Blue Light, stosowane w lodówkach, pralki z technologią parową SteamCure oraz zmywarki z systemem CornerIntense, umożliwiającym dokładne umycie nawet tych naczyń, które znajdują się w narożnikach urządzenia. Miłośnicy gotowania docenią piekarniki z technologią Split & Cook, która pozwala piec jednocześnie dwie potrawy w różnych temperaturach bez mieszania się zapachów, lub piekarniki ze wspomaganiem parowym Steam Assist, zapewniające zupełnie nowe możliwości kulinarne.

Żyjemy coraz szybciej i intensywniej, a z drugiej strony coraz bardziej zależy nam na wysokiej jakości życia – powiedział Michał Grzeliński, Dyrektor Marketingu Beko na Europę Środkową i Wschodnią. – Nowoczesne sprzęty AGD pełnią kluczową rolę w łatwiejszym zarządzaniu domem, odciążeniu od codziennych obowiązków i przygotowywaniu zdrowszych posiłków. Misją Beko jest dostarczanie Polakom właśnie takich urządzeń: dobrej jakości i w przystępnej cenie. Bardzo się cieszymy, że dzięki współpracy z siecią RTV EURO AGD będziemy mogli dotrzeć jeszcze szerzej do polskich domów.

Dla RTV EURO AGD współpraca z marką Beko jest kolejnym krokiem w realizacji długofalowego podejścia, w którym kluczowym elementem jest zapewnienie klientom maksimum wygody i korzyści.

Chcemy oferować konsumentom najszerszy możliwy wybór produktów, a jednocześnie wspierać ich w procesie zakupowym, ułatwiając go na tyle, na ile to możliwe. Dlatego kładziemy nacisk na doradztwo technologiczne, szeroką paletę usług, takich jak dostawa sprzętu do domu klienta, montaż i odbiór zużytego sprzętu podczas jednej wizyty czy atrakcyjny system finansowania ratalnego. Dzięki takim rozwiązaniom kupujący mogą zaoszczędzić czas i mieć większy komfort podczas zakupów – dodał Sebastian Karwacki, Kierownik Działu Handlowego w RTV EURO AGD. – Nasza oferta jest odpowiedzią na realne potrzeby aktywnych osób, angażujących się w pracę i różne działania pozazawodowe. Beko ze swoimi rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne życie doskonale wpisuje się w tę filozofię.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe