agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rusza sprzedaż moto g31 - nowego modelu z rodziny moto g od Motoroli

Rusza sprzedaż moto g31 - nowego modelu z rodziny moto g od Motoroli

GSM / Smartfony / 2021-12-06 13:08:15

Nowy model moto g31 od 6 grudnia dostępny jest w sprzedaży. To pierwszy smartfon z nowej rodziny moto g, który debiutuje w Polsce.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowe modele z rodziny moto g po raz kolejny wyznaczają nowe standardy w średnim segmencie rynku smartfonów. Po wprowadzeniu na rynek już 10 generacji tej rodziny Motorola z dumą kontynuuje misję dostarczania wszystkim użytkownikom funkcji najwyższej klasy.

moto g31 ma piękny wyświetlacz Max Vision Full HD+ o przekątnej 6,4 cala. Prezentuje on wyrazisty obraz o rozdzielczości ponad 400 punktów na cal, a technologia OLED umożliwia wyświetlanie bardziej realistycznych kolorów. Korzystając z systemu aparatów o rozdzielczości 50 MP, można uwieczniać najpiękniejsze chwile z zadziwiającą szczegółowością. A dzięki technologii Quad Pixel możesz cieszyć się ostrzejszymi, żywszymi zdjęciami z 4-krotnie lepszą czułością przy słabym oświetleniu. Następnie rób zdjęcia ultraszerokokątne 118º i profesjonalnie wyglądające portrety za pomocą tylko jednego obiektywu. Ten zaawansowany czujnik zapewnia dwie perspektywy w jednej, dzięki czemu można zmieścić 4 razy więcej w kadrze w porównaniu ze standardowym obiektywem 78º lub pracować z głównym aparatem, aby automatycznie rozmywać tło obrazów. Dedykowany aparat Macro Vision umożliwia robienie niezwykle szczegółowych zbliżeń.

Motorola wprowadza do sprzedaży model moto g31, który wyróżnia się specjalnymi funkcjami, tak aby każdy mógł znaleźć telefon zaspokajający indywidualne wymagania: realistyczny wyświetlacz, niesamowity system aparatów fotograficznych, imponującą żywotność baterii czy zadziwiającą wydajność.

Wszystkie nowe urządzenia z rodziny moto g emitują bogatszy i głębszy dźwięk dzięki technologii Dolby Atmos, nie inaczej jest w przypadku moto g31. Ulubione filmy mogą brzmieć jak w kinie, a muzyka jest odtwarzana zgodnie z zamierzeniami twórców, co potęguje wrażenie bliskości. Każdemu użytkownikowi, niezależnie od tego, jakie urządzenie wybierze, zależy na baterii o długim czasie działania. moto g31 posiada baterię o wyjątkowej pojemności 5000 mAh, które niezawodnie dostarcza energii nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania. Motorola nie zapomniała o ładowarce, która znajduje się w zestawie ze smartfonem.

Przydatne, innowacyjne oprogramowanie


Zamiast powielać świetne rozwiązania Google z systemu Android, Motorola woli je rozwijać przy użyciu wszechstronnego zestawu narzędzi My UX. Dzięki ich niestandardowym ustawieniom użytkownicy mogą korzystać z muzyki, wideo, gier i motywów urządzenia na zupełnie nowym poziomie. My UX nie zakłóca przyjemności korzystania z czystego systemu Android 11, bez obciążających go skórek czy dublujących się aplikacji.

Motorola wie, jak niezwykle istotne jest bezpieczeństwo dla użytkowników, dlatego jest to dla firmy kwestia priorytetowa. Użytkownicy moto g mogą korzystać z zabezpieczeń ThinkShield for Mobile, które niedawno uzyskały nagrodę dla „Dostawcy roku w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających łączność mobilną” przyznawaną przez Mobile Breakthrough. ThinkShield for Mobile zapewnia ulepszoną ochronę na każdym etapie: od fabryki po telefon, bezpieczny łańcuch zaufania oraz dodatkowe certyfikaty bezpieczeństwa. Oprócz tych zasadniczych funkcji Motorola oferuje dodatkowe zabezpieczenia klientom z sektora przedsiębiorstw.

Dostępność i ceny:

Model moto g31  (4/64 GB) pojawi się w sprzedaży od 6 grudnia br. w dwóch kolorach: szarym i niebieskim w rekomendowanej cenie detalicznej 899 zł. Będzie dostępny u operatora sieci Play, sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet oraz na stronie motorola.com.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe