agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Ruszyła jesienna „Złota promocja” urządzeń AGD marki SHARP

Ruszyła jesienna „Złota promocja” urządzeń AGD marki SHARP

2017-10-18 07:43:22

Wraz z nadejściem jesieni rozpoczęła się „Złota promocja” na wybrane produkty AGD marki Sharp. Zasada jest prosta - należy kupić jeden z pięciu modeli chłodziarko-zamrażarek, aby otrzymać w prezencie kuchenkę mikrofalową. Wystarczy tylko wypełnić formularz na stronie internetowej oraz okazać dowód zakupu. Promocja trwa do 7 grudnia br.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty SHARP należy do 7 grudnia br. kupić jeden z modeli chłodziarko-zamrażarek objętych promocją. Następnie wystarczy wypełnić formularz na stronie https://sharppromocja3.mediatouch.pl i załączyć dowód zakupu. Później nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się nagrodą. Zgodnie z zasadami promocji, określonym modelom chłodziarko-zamrażarek przypisany jest konkretny model kuchenki mikrofalowej. O skorzystaniu z promocji warto pomyśleć już dziś ponieważ liczba prezentów jest ograniczona.

Dlaczego warto wybrać chłodziarko-zamrażarki SHARP?

Wszystkie modele chłodziarko-zamrażarek objętych „Złotą promocją” to ultranowoczesne i praktyczne urządzenia, które doskonale sprawdzą  się w każdym domu. Wyposażone są w unikalne systemy AdaptLift ułatwiające aranżację przestrzeni i umożliwiające swobodną zmianę położenia pojemników na drzwiach. Zaawansowane systemy cyrkulacji powietrza AdvancedNoFrost oraz GentleAirFlow chronią żywność przed wysychaniem, dzięki czemu owoce, warzywa i wędliny dłużej zachowują swoją świeżość i wartości odżywcze. Poprzez wbudowanie dwóch wentylatorów i wyodrębnieniu niezależnych obiegów powietrza w chłodziarce i zamrażarce zapachy nie przechodzą między komorami. To rozwiązanie ułatwia także kontrolę temperatur wewnątrz komór. Chłodziarko-zamrażarki, objęte promocją, są także bardzo ustawne. Ich drzwi otwierają się w obrysie lodówki dzięki czemu mogą one stać blisko mebli czy ściany. Całość dopełnia kolorystyka wykończenia oferowanych urządzeń, z których na szczególną uwagę zasługuje kolor Czarny Inox (Dark Inox).

źródło: sharp/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe