agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Saeco Incanto: cała gama wysokiej klasy ekspresów do kawy

Saeco Incanto: cała gama wysokiej klasy ekspresów do kawy

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe automatyczne / 2016-03-04 11:38:38

Marka Saeco wprowadziła na rynek gamę eleganckich ekspresów Incanto, które kryją w sobie wysokiej jakości włoską technologię opracowaną, aby za każdym razem parzyć wyśmienitą kawę. Saeco Incanto to cztery modele z różnymi opcjami spieniającymi mleko oraz możliwością wyboru koloru i wykończenia maszyny a także pojemnością elementów t.j. zbiornik na ziarno czy wodę.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Włoska marka Saeco zaprezentowała nową gamę w pełni automatycznych ciśnieniowych ekspresów do kawy, idealnych dla osób poszukujących eleganckiego  wzornictwa i wysokiej jakości kawy. Saeco Incanto to cztery modele:

 • One Touch Milk Carafe Extra ze zintegrowaną karafką na mleko i spieniaczem oraz zapewniającym wygodę, większym pojemnikiem na wodę i ziarno;
 • One Touch Milk Carafe ze zintegrowaną karafką na mleko i spieniaczem;
 • Automatic Milk Frother z automatycznym spieniaczem mleka tzw. cappuccinatore oraz pięknie wykończonym metalowym frontem i górą ekspresu;
 • Classic Milk Frother z klasycznym spieniaczem mleka tzw. Panarello.

Wszystkie modele ekspresów Incanto odzwierciedlają przyświecającą marce Saeco misję - dążenie do doskonałości. Te intuicyjne, a zarazem wypełnione opatentowanymi innowacjami ekspresy pozwalają rozkoszować się różnymi smakami kawowych napojów, przygotowywanych przez naciśnięcie jednego przycisku. Przygotowanie mlecznych kaw różni się jednak w zależności od modelu. Automatyczny spieniacz do mleka zastosowany w ekspresach OTC Extra HD8919, OTC HD8917 i AMF HD8914 sprawi, że w ciągu kliku sekund kawa automatycznie zostanie zwieńczona jedwabistą warstwą mleka o niezwykle delikatnej konsystencji - tak ważną dla wielbicieli cappuccino. Z kolei klasyczny spieniacz do mleka ekspresu CMF HD8911 jest dla osób, które uwielbiają przyjmować rolę mistrza, a cała procedura i w tym wypadku jest wyjątkowo prosta. W ciągu kilku sekund możesz samodzielnie stworzyć gęstą, jedwabistą piankę. W dodatku ekspresy Incanto oferują szeroki wybór kaw dostosowany do Twojego gustu - dzięki funkcji pamięci można z łatwością zapisać wybrany czas parzenia kawy dla każdego jej rodzaju.

Idealny smak i aromat kawy zapewniają także żarnowo - ceramiczne młynki, które doskonale mielą ziarno, co pozwala wodzie równo przepływać, wydobywając najczystszą esencję z ziaren. W przeciwieństwie do „zwykłych” młynków materiał ceramiczny sprawia, że kawa nie ma posmaku przypalonych ziaren. W ekspresach z rodziny Incanto można ponadto ustawić pięć grubości mielenia - od najdrobniejszego, jeśli chcesz przygotować prawdziwe espresso po najgrubsze dla łagodniejszej kawy.

Ekspresy Incanto są zarówno łatwe w obsłudze, jak i konserwacji. Moduł parzenia daje się w całości wyjąć, by ułatwić regularne czyszczenie, a automatyczny cykl czyszczenia i program usuwania kamienia wydłużają czas jego eksploatacji. Dzięki temu masz więcej czasu na delektowanie się kawą. Ekspresom Incanto nie można zarzucić też banalnego wyglądu, a wręcz przeciwnie - każdy z nich prezentuje wyszukane wzornictwo marki Saeco. Niezwykle wyrafinowane obudowy maszyn Incanto zaprojektowano w eleganckich kolorach i idealnie połączono z detalami. Ekspresy do kawy Saeco Incanto to zatem nowy standard w swojej klasie łączący elegancki wygląd i rewelacyjną jakość kawy.

Rekomendowane ceny detaliczne ekspresów Incanto wynoszą:

 • INCANTO One Touch Milk Carafe ExtraHD8919/59 - 3359,00 pln
 • INCANTO One Touch Milk CarafeHD8917/09 - 3139,00 pln
 • INCANTO Automatic Milk Frother HD8914/09 - 2819,00 pln
 • INCANTO Classic Milk Frother HD8911/09 - 2459,00 pln

źródło: saeco/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe