agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Samsung rozszerza ofertę o nową kompaktową pralkę z technologią QuickDrive

Samsung rozszerza ofertę o nową kompaktową pralkę z technologią QuickDrive

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2018-01-08 10:05:00

Firma Samsung Electronics ogłosiła, że wprowadzi na rynek amerykański innowację w dziedzinie prania: najnowszej generacji pralkę WW6850N wyposażoną w rewolucyjną technologię QuickDrive™. Ten kompaktowy model, który jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów, pierze ubrania nie tylko precyzyjnie, ale nawet o 35% szybciej1 niż dostępne obecnie na rynku pralki producenta. Model WW6850N zaprezentowany zostanie podczas nadchodzących targów CES 2018, które odbędą się w Las Vegas w dniach 9 - 12 stycznia.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Obecnie coraz więcej osób z pokolenia „Millenialsów” kupuje własne mieszkania i domy. Ta doskonale obeznana z elektroniką grupa konsumentów oczekuje urządzeń AGD oferujących zaawansowaną, spersonalizowaną i ułatwiającą życie technologię. Pralka WW6850N z rozwiązaniem QuickDrive™ to najnowsza z serii innowacji marki Samsung w dziedzinie prania.

Technologia QuickDrive™

Innowacyjność działania modelu WW6850N wynika z technologii QuickDrive™, w ramach której pojemny bęben główny i tylna płyta poruszają się niezależnie od siebie. Ubrania przenoszone są z góry na dół, a płyta z tyłu bębna wprowadza je w ruch w tył i do przodu. Dzięki temu urządzenie szybko, delikatnie i jeszcze dokładniej usuwa brud, zapewniając intensywny cykl prania trwający nawet o 35% krócej, niż ma to miejsce w innych, porównywalnych modelach. Dodatkowo pralka WW6850 oraz suszarka z tej samej serii mierzą tylko 60 cm szerokości i można je ustawiać jedna na drugiej. Dzięki temu doskonale nadają się do niewielkich pomieszczeń gospodarczych czy szaf wnękowych.

Inteligentne pranie 

Model WW6850N jest kompatybilny z Internetem Rzeczy oraz z ekosystemem SmartThings firmy Samsung, a asystent Q-rator może w inteligentny sposób uprościć cykl prania za pomocą intuicyjnych funkcji:

  • Laundry Recipe (Przepis na Pranie) oferuje automatyczne rekomendacje optymalnego cyklu prania na podstawie wprowadzonych przez użytkownika informacji dotyczących koloru, rodzaju materiału i stopnia zabrudzenia.
  • Laundry Planner (Planowanie Prania) pozwala wybrać godzinę, o której cykl prania ma się zakończyć i odpowiednio dobrać ustawienia.
  • HomeCare Wizard monitoruje pralkę, by zapewnić jej optymalne działanie i oferuje łatwe do zrealizowania instrukcje serwisowe.

Uhonorowana nagrodą Innovations Award podczas CES 2018 pralka WW6850N z technologią QuickDrive™ będzie dostępna w USA w tym roku.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe