agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Scansonic Lighthouse - bezprzewodowy głośnik z lampą LED i bankiem do ładowania USB

Scansonic Lighthouse - bezprzewodowy głośnik z lampą LED i bankiem do ładowania USB

2017-04-26 12:54:02

C4i wprowadza na polski rynek najnowsze urządzenie duńskiej marki Scansonic - model aktywnego głośnika bezprzewodowego Lighthouse. Urządzenie sprawdzi się zarówno w domu, jak i na otwartym powietrzu. Kompaktowe wymiary urządzenia i wygodna rączka pomogą w transporcie głośnika wszędzie tam, gdzie muzyka i światło będą mogły stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Wykorzystanie technologii Bluetooth umożliwi bezprzewodowe przesyłanie muzyki z urządzeń przenośnych w wysokiej jakości.

Elegancki wygląd głośnika Scansonic Lighthouse sprawia, że śmiało można go ustawić na półce, komodzie lub szafce nocnej, a także - przykładowo - na tarasie. Wykonana z aluminium obudowa nawiązuje wzornictwem do najlepszych tradycji skandynawskiego, minimalistycznego designu. Wbudowana lampa LED emituje światło w kilkunastu stonowanych, pastelowych kolorach i będzie idealnym dopełnieniem każdego wnętrza budując niepowtarzalny, ciepły klimat w połączeniu z wysokiej jakości muzyką. Świetnym dodatkiem jest możliwość ustawienia ciągłego, kolorowego lub białego światła lub wybór opcji łagodnie zmieniających się barw.

Nieduże wymiary urządzenia zachęcają także do korzystania z głośnika poza domem. Maksymalną mobilność zapewnia mu wbudowana bateria litowo-jonowo o pojemności 4400mAh. Zapewnia ona od 6 do 8 godzin nieprzerwanego odtwarzania ulubionej muzyki poza domem. Bez obawy o wyczerpany akumulator możemy zabrać głośnik na działkę lub wypad na grilla. Scansonic Lighthouse sprawdzi się także jako powerbank, który umożliwi ładowanie innych urządzeń przenośnych. Natomiast ładowanie akumulatora w samym głośniku odbywa się za pośrednictwem złącza microUSB i dołączonego przewodu.

Pod oryginalną obudową producenci umieścili dwa przetworniki dźwięku o mocy 2W RMS każdy. Dzięki temu Scansonic Lighthouse zapewnia zadziwiający, jak na tak niewielki urządzenie, wysokiej jakości dźwięk. Oferowane pasmo przenoszenia wynosi 20Hz-20kHz ±3dB. Głośniki rozmieszczone są dookolnie gwarantując równomierne rozchodzenie się dźwięku. Urządzenie posiada wbudowany odbiornik Bluetooth i pozwoli na odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych z plików muzycznych albo z muzycznych serwisów streamingujących (Spotify, Tidal, YouTube itp.). Parowanie odbywa się jednym przyciskiem w szybki i wygodny sposób, zaś połączenie Bluetooth charakteryzuje się dużą stabilnością. Można również odtwarzać muzykę bezpośrednio łącząc źródło z głośnikiem poprzez znajdujący się w zestawie przewód audio mini jack 3,5mm i złącza AUX. Obsługa i sterowanie Scansonic Lighthouse odbywa się za pośrednictwem przycisków dotykowych.

Scansonic Lighthose dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, złotej i srebrnej. Cena detaliczna wynosi 250 zł brutto.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe