agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Seria Travelmate od Acera ma nowe, odświeżone modele!

Seria Travelmate od Acera ma nowe, odświeżone modele!

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Laptopy / 2022-05-25 12:31:35

Acer zaprezentował odświeżoną serię laptopów biznesowych TravelMate dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracowników hybrydowych, oferując im szereg nowych opcji pod względem mobilności i wydajności. Każdy z nowych, superwytrzymałych laptopów Acer TravelMate P4, TravelMate Spin P4 i TravelMate P2 zapewnia pracownikom biurowym, domowym oraz mobilnym jeszcze wyższy komfort użytkowania dzięki większym panelom dotykowym oraz cichszym klawiszom o skoku 1,55 mm.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Laptopy zostały stworzone z myślą o wydajnej pracy przez cały dzień, bezpieczeństwie i stabilnej łączności sieciowej, a do tego są oferowane w solidnej obudowie o trwałości klasy wojskowej. Zostały one zaprojektowane tak, aby wyjść bez szwanku z sytuacji typu podróż po wyboistym podajniku na lotnisku czy przypadkowe upuszczenie. Ich konstrukcja spełnia wymagania normy MIL-STD 810H, co oznacza, że niestraszne im upadki, wilgoć, czy zalanie wodą.  

Laptopy Acer TravelMate P2, TravelMate P4 i TravelMate Spin P4 to bezpieczeństwo i wydajność klasy biznesowej. Najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewnia standard Microsoft Secured-core, który stanowi pakiet zabezpieczeń obejmujących nawet poziom oprogramowania sprzętowego. Czytnik linii papilarnych SecureBio i kamera na podczerwień z zasłoną chroniącą prywatność obsługują funkcję Windows Hello, dzięki czemu logowanie jest 100% bezpieczne. Wszystkie modele oferują stabilną łączność sieciową dzięki obecności technologii WiFi 6, która zapewnia bardziej płynne działanie sieci bezprzewodowych, oraz opcjonalnej obsłudze standardu LTE, dzięki czemu osoby podróżujące służbowo mogą w łatwy sposób łączyć się z sieciami lokalnymi.  

Acer TravelMate P4 i Acer TravelMate Spin P4

14- i 16-calowe modele laptopa TravelMate P4 oraz 14-calowy model TravelMate Spin P4 oferują użytkownikowi procesor Intel® Core™ i7 vPro® 12. generacji lub AMD Ryzen™ 7 PRO. Wyświetlacz WUXGA (1920 x 1200) IPS o wąskim obramowaniu charakteryzuje się współczynnikiem proporcji ekranu do obudowy nawet do 86%, a proporcje 16:10 przekładają się na jeszcze lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni ekranowej. Wszystkie modele TravelMate P4 i TravelMate P4 Spin zapewniają wysoką jakość wideokonferencji dzięki zastosowaniu mikrofonu z funkcją redukcji szumów (wspomaganą przez sztuczną inteligencję), czterech głośnikom skierowanych ku górze oraz dzięki wbudowanemu systemowi DTS Audio, który sprawia, że dźwięk cechuje się świetną jakością i brakiem zniekształceń. Laptopy te zostały zaprojektowane także z myślą o środowisku naturalnym, ponieważ do ich produkcji wykorzystano nawet 37,7% plastiku pochodzącego z recyklingu (PCR; Post-Consumer Recycled), a także materiały opakowaniowe pochodzące w 100% z recyklingu.

Konwertowalny laptop TravelMate Spin P4 wyposażony jest w wyświetlacz z powłoką antyodblaskową, który można obracać o 360 stopni, by korzystać z urządzenia w różnych trybach: do wyboru mamy laptop, stojak, namiot i tabletu. Laptop jest kompatybilny z rysikiem AES 1.0, który sprawdzi się świetnie jako urządzenie do sporządzania notatek. Ekran i panel dotykowy pokryte są szkłem Corning® Gorilla® Glass – trwałym i odpornym na zarysowania.

Nowe laptopy TravelMate P4 i TravelMate Spin P4 z procesorami AMD Ryzen PRO mają wbudowane zabezpieczenia sprzętowe Pluton, zaprojektowane przez Microsoft. Technologia Pluton jest zintegrowana bezpośrednio z procesorem. Jej działanie w praktyce polega na zapewnianiu integralności systemowej urządzeń objętych ochroną z systemem Windows 11 oraz ciągłej ochrony tożsamości, danych i aplikacji użytkownika.

Acer TravelMate P2

Konstrukcja laptopa biznesowego Acer TravelMate P2 została wyposażone w zawias 180°, który otwiera się na płasko. Urządzenie oferowane jest w wersji 14- i 15,6-calowej, a wewnątrz znajdziemy najnowszy procesor Intel Core i7 vPro 12. generacji. W obudowie urządzenia zastosowano plastik PCR (Post-Consumer Recycled). Mamy tu również panel dotykowy OceanGlass™, wykonany z odpadów plastikowych wydobytych z mórz i oceanów, pokryty cienką powłoką UV o fakturze przypominającej szkło, bardzo przyjemnej w dotyku.

Cena i dostępność

  • 14-calowy Acer TravelMate P4 z procesorem Intel w regionie EMEA dostępny będzie we wrześniu 2022 r., w cenie od 999 euro.
  • 14-calowy Acer TravelMate P4 z procesorem AMD w regionie EMEA dostępny będzie w sierpniu 2022 r., w cenie od 949 euro.
  • 16-calowy Acer TravelMate P4 z procesorem Intel w regionie EMEA dostępny będzie we wrześniu 2022 r., w cenie od 999 euro.
  • 16-calowy Acer TravelMate P4 z procesorem AMD w regionie EMEA dostępny będzie w sierpniu 2022 r., w cenie od 949 euro.
  • Acer TravelMate Spin P4 z procesorem Intel w regionie EMEA dostępny będzie w sierpniu 2022 r., w cenie od 1099 euro.
  • Acer TravelMate Spin P4 z procesorem AMD w regionie EMEA dostępny będzie w sierpniu 2022 r., w cenie od 1049 euro.
  • Acer TravelMate Spin P2 w regionie EMEA dostępny będzie w sierpniu 2022 r., w cenie od 799 euro.

Parametry techniczne, ceny i dostępność produktów mogą różnić się w zależności od regionu.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe