agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Słuchawki Campfire Audio

Słuchawki Campfire Audio

2017-10-13 07:13:00

Producent oferuje ciekawą gamę modeli, z których można wyłonić modele z przetwornikiem dynamicznym oraz te z przetwornikiem armaturowym. Każdy poszukujący inspirującego i wyrazistego dźwięku znajdzie tu coś dla siebie. Nie tylko ze względu na cenę, ale również na charakter i sygnaturę brzmienia.

Linia słuchawek armaturowych oferuje od jednego do kilku driverów na kanał. W przypadku słuchawek dynamicznych jest to z reguły jeden przetwornik. Wszystkie modele cechuje jednak zaawansowana konstrukcja oraz precyzja wykonania. Firma szczyci się własnymi rozwiązaniami, często są to zabiegi nie występujące u innych producentów, dlatego też wiele czynności wykonywanych jest ręcznie. Doświadczenie i zaawansowana technologia wyrobu pozwoliła firmie nie tylko osiągnąć znakomite brzmienie, ale również świetną ergonomię i trwałość swoich produktów, a przez to również pozycję na rynku amerykańskim.

Producent wyposaża swoje produkty w najwyższej jakości kable z popularnym na terminalem połączeniowym typu MMCX. Do każdego modelu dodawany jest komplet tipsów oraz bardzo praktyczny i świetnie wykonany pokrowiec, który wyróżnia się wśród konkurencji wewnętrznym poszyciem chroniącym nasze skarby przed zarysowaniem, obiciem czy zmienną temperaturą. Campfire Audio to przede wszystkim innowacja oraz własne rozwiązania począwszy od dołączanych akcesoriów po elementy wykończenia i budowy słuchawek. Każdy element jest tutaj wykonany i przemyślany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Modele z przetwornikiem dynamicznym jako pierwsze na świecie odlewane są ze stopu metalu. Daje to zresztą niebagatelne rezultaty brzmieniowe dzięki właściwością jakie oferuje taka technologia.

W najbliższych planach producent przymierza się do wypuszczenia modeli nausznych pracujących w technologii Bluetooth

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe