agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Słuchawki Jabra Elite 65t

Słuchawki Jabra Elite 65t

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2018-04-19 11:50:00

Słuchawki Jabra Elite 65t to propozycja dla ludzi aktywnych, którzy w swoich codziennych wyborach stawiają na najwyższą jakość. Jabra 65t pozwalają prowadzić niczym niezakłócone rozmowy, nawet przez cały dzień, dzięki wytrzymałej baterii oraz eleganckiej stacji ładującej. Użytkownicy docenią krystalicznie czysty dźwięk oraz wyjątkową stabilność połączeń także podczas słuchania muzyki. Jabra 65t odpowiada na potrzeby dzisiejszego trybu życia, wymagającego dopasowywania się do często zmieniających się okoliczności. Ze względu na swój nowoczesny i minimalistyczny design perfekcyjnie wpisują się zarówno w otoczenie biznesowe, jak i niezobowiazujący miejski styl. Prawdziwie bezprzewodowa technologia zapewnia wygodę, dyskrecję oraz wysoki komfort użytkowania.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

W codziennym życiu starasz się łączyć sprawy zawodowe z życiem prywatnym. Spotykasz ludzi, umawiasz spotkania w biurze lub na mieście, wykorzystujesz czas dla rodziny i znajomych, często się przemieszczasz, nierzadko w pośpiechu. Słuchawki Jabra Elite 65t pozwolą Ci w dyskretny sposób, niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz, zarządzać swoim czasem, wykonywać połączenia telefoniczne lub oddawać się przyjemności słuchania muzyki i cieszyć się czystym, wyraźnym brzmieniem bez zakłóceń w prawdziwie bezprzewodowej technologii. Słuchaj muzyki dokładnie tak, jak lubisz. Spersonalizuj dźwięk przy użyciu korektora dźwięku, który znajdziesz w aplikacji Jabra Sound+*.

Słuchawki douszne Jabra Elite 65t zapewniają najlepszą w swojej klasie jakość oraz wydajność połączeń. Technologia poczwórnych mikrofonów gwarantuje skuteczną redukcję szumu podczas rozmów, a zaawansowane głośniki o rozmiarze zaledwie 6 mm umożliwiają blokowanie lub wpuszczanie odgłosów otoczenia. Korzystaj ze słuchawek tak długo i tak często, jak tego potrzebujesz. Bateria zapewnia do 5 godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu, a dzięki dołączonej do zestawu mobilnej stacji ładującej aż do 15 godzin rozmów i muzyki. Tak, aby sprostać indywidualnemu zapotrzebowaniu użytkownika w ciągu całego dnia.

Słuchawki Jabra Elite 65t zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej spełniać swoje zadania, a ich solidna konstrukcja zapewnia wyjątkową trwałość urządzenia. Obudowa Jabra Elite 65t zapewnia stopień ochrony IP55. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane przez wodę i kurz **. Gdziekolwiek więc się znajdujesz słuchawki Jabra 65t zapewnią Ci niezawodny dostęp do połączeń i muzyki.

Współcześnie sposoby, jakimi komunikujemy się ze zdobyczami nowoczesnej technologii nie opierają się już na dotyku - naszym ulubionym narzędziem coraz częściej staje się głos. Lista komend wspieranych przez aplikacje Alexa, Siri® i Google Now™ rośnie z dnia na dzień. Czy jesteś na to gotowy?

Za dotknięciem jednego przycisku Jabra Elite 65t umożliwia natychmiastowe połączenie z Amazon Alexa ***, Siri® lub Asystentem Google, który pozwala szybko uzyskać informacje, których potrzebujesz - niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do kalendarza spotkań, wyszukanie interesującego wydarzenia w okolicy czy też odczytywanie głosowe otrzymanych wiadomości. Dzięki Bluetooth® 5.0 możesz w prosty i szybki sposób podłączyć Elite 65t do swojego smartfona. 

*Aplikcja Jabra Sound+

Aplikacja Jabra Sound+ jest idealnym dodatkiem do zestawu słuchawkowego Jabra Elite 65t - wprowadza dodatkowe funkcje i umożliwia spersonalizowanie urządzenia Jabra. Wybierz asystenta głośnomówiącego, dostosuj profil muzyki, zmodyfikuj w jakim stopniu chcesz słyszeć otaczające dźwięki, śledź stan naładowania baterii i nie tylko. Aplikacja będzie się nieustannie zmieniać, wprowadzając nowe funkcje, aby jeszcze bardziej usprawnić Twój zestaw słuchawkowy - specjalnie z myślą o Twoim komforcie.

Wykonuj połączenia telefoniczne, słuchaj ulubionej muzyki, bądź aktywny komunikując się jednocześnie z otoczeniem. Oszczędzaj swój cenny czas korzystając z prostych i funkcjonalnych rozwiązań jakie oferuje zestaw Jabra Elite 65t.

Usłysz wszystko i bądź zawsze dobrze słyszany, gdziekolwiek jesteś.

** 17 Grudnia 2017. Więcej  informacji uzyskasz na stronie www.jabra.pl/commercial-claims

** Wymagana rejestracja w aplikacji Jabra Sound +

*** W zależności od systemu operacyjnego

Dostępność

  • Zestaw słuchawkowy Jabra Elite 65t dostępny jest od 19.04.2018 w wybranych salonach MediaExpert oraz w sklepie online mediaexpert.pl
  • Sugerowana cena detaliczna zestawu Jabra Elite 65t wynosi 649 pln

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe