agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sport, mundial i drukarki - wystartowała akcja Mistrzostwa z Epsonem

Sport, mundial i drukarki - wystartowała akcja Mistrzostwa z Epsonem

2018-04-30 13:50:07

W okresie od 27 kwietnia do 16 lipca 2018 roku na osoby, które zakupią wybrane modele wielofunkcyjnych urządzeń atramentowych będą czekać bony zakupowe o wartości od 100 do 300 zł do wykorzystania… w sklepie z akcesoriami piłkarskimi Fanzone.pl!

Akcja potrwa do 16 lipca 2018 lub do wyczerpania puli promocyjnych modeli i/lub do wyczerpania puli bonów zakupowych. Warunkami udział w promocji Mistrzostwa z Epsonem są: zakup objętego promocją urządzenia w okresie trwania akcji, zachowanie oryginalnego dowodu zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT oraz dokonanie prawidłowego zgłoszenia udziału w akcji.

Aby otrzymać jeden z bonów zakupowych, należy wejść na stronę www.epson.pl/promocja, wypełnić formularz online i wysłać go wraz z kopią dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz zdjęciem numeru seryjnego z produktu. Dowód zakupu musi zawierać następujące informacje: data, nazwa sklepu, nazwa zakupionego produktu Epson i cena. Akceptowane będą jedynie prawidłowo i całkowicie wypełnione formularze przesłane w terminie do 30 dni od daty zakupu.

Uczestnikowi, który spełni powyższe warunki, firma na podany w formularzu e-mail kontaktowy prześle bon zakupowy o wartości odpowiadającej stawce dla modelu objętego promocją. Można wykorzystać go na stronie fanzone.pl, płacąc za akcesoria i gadżety dla fanów piłki nożnej.

W trakcie trwania promocji, uczestnik akcji może zakupić maksymalnie dwa promocyjne produkty, czyli otrzymać maksymalnie 2 bony zakupowe. Bony należy wykorzystać najpóźniej do 15 września 2018.

- Sportowe emocje są nam jako firmie bardzo bliskie. Epson wspierał już angielską drużynę piłkarską Manchester United, współpracuje z teamem Mercedesa przy wyścigach Formuły 1, a na polskim gruncie działał chociażby z drużyną kobiecej ligi koszykarskiej Artego Bydgoszcz - mówi Martin Schibitzki z firmy Epson. - Mistrzostwa świata w piłce nożnej to jedna z najbardziej emocjonujących imprez sportowych na świecie, którą żyją miliony Polaków. Walka o pierwsze miejsce, umiejętność gry zespołowej czy stawianie na efekty - tak istotne podczas stadionowych zmagań, są inspiracją Epson przy dostarczaniu najlepszych w swej klasie urządzeń drukujących. Najnowsza promocja jest świetną okazją do połączenia tych wartości w obu obszarach.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe