agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Stadler Form: Powiew powietrza w świeżych kolorach

Stadler Form: Powiew powietrza w świeżych kolorach

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2015-04-30 13:49:00

W  zbliżającym się sezonie letnim, jak co roku będziemy poszukiwać wytchnienia od wysokich temperatur. Z tej okazji szwajcarski producent urządzeń poprawiających jakość powietrza w domach - Stadler Form - poszerza swoją ofertę wentylatorów o modele Q w nowej gamie kolorystycznej.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Stadler Form Q - orzeźwienie w kolorze

Jednym ze stylistów marki Stadler Form jest autor projektu wentylatora Q - Carlo Borer. W swoich pracach poszukuje idealnego połączenia praktyczności z artystyczną formą urządzenia. W projekcie wentylatora Stadler Form Q wykorzystał kształt litery, który idealnie wypełnia funkcję urządzenia. Jak we wszystkich produktach marki, dopełnieniem projektu są odpowiednie materiały - w przypadku Stadler Form Q - stal nierdzewna. Funkcje praktyczne uzupełniają - możliwość wyboru jednego z trzech stopni pracy oraz łatwy demontaż kratki ochronnej, który ułatwia czyszczenie łopatek wiatraka. Stadler Form Q występuje w trzech wariantach kolorystycznych, które umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie do wystroju wnętrza. Naturalny kolor stali nierdzewnej zostaje uzupełniony o dwa kolejne warianty - eleganckiej, subtelnej czerni oraz żywej i eksponującej urządzenie jagody.

Stadler Form - funkcjonalność, jakość, design

Celem przyświecającym projektantom marki Stadler Form jest harmonijne połączenie najwyższej jakości z atrakcyjną formą urządzeń. To dlatego jej produkty charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną oraz designem, który na przestrzeni blisko 20 lat funkcjonowania firmy zaowocował kilkudziesięcioma wyróżnieniami w tej dziedzinie. Doskonałym uzupełnieniem formy urządzeń jest również ich paleta kolorystyczna, którą marka Stadler Form systematycznie aktualizuje w oparciu o obecnie panujące trendy.

Wentylator Stadler Form Q w kolorze czerni zadebiutuje na polskim rynku w maju bieżącego roku. Modele w kolorze stali szczotkowanej oraz jagody dostępne są już teraz. Sugerowana cena katalogowa wszystkich modeli - 799 zł.

źródło: stadlerform/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe