agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
SteelSeries: Ekskluzywne produkty z serii  Diablo III

SteelSeries: Ekskluzywne produkty z serii Diablo III

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Klawiatury i myszy / 2011-06-29 12:27:00

SteelSeries poinformował o współpracy z Blizzard Entertainment nad nową rodziną produktów SteelSteries Diablo III. Należą do niej mysz Diablo III, zestaw słuchawkowy Diablo III oraz dwie podkładki pod mysz Diablo III QcK, z grafiką przedstawiającą Szamana lub Barbarzyńcę. Produkty te zostały stworzone z wykorzystaniem technologii, rozwiązań sprzętowych oraz systemu podświetlenia, pasujących wyglądem oraz charakterem do oczekiwanej przez wielu graczy trzeciej gry z serii Diablo, która wymaga intensywnego wykorzystania myszy.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

„W miarę zbliżania się premiery Diablo III poziom emocji graczy wzrasta. Gdy dostaliśmy szansę współpracy z Blizzard nad stworzeniem nowej rodziny urządzeń peryferyjnych, wiedzieliśmy, że ich konstrukcja musi zostać dostosowana do typu rozgrywki charakterystycznego dla serii Diablo i być odpowiednio wytrzymała, a jej wygląd ma przenieść styl Diablo III na biurko gracza”, powiedział Kim Rom, Dyrektor SteelSeries ds. marketingu. „Mysz charakteryzuje prostota obsługi przyjazna dla nowych graczy oraz niespotykana do tej pory na rynku wytrzymałość nieodzowna w przypadku serii Diablo, którą charakteryzuje niezwykle intensywne wykorzystanie myszki podczas gry. Zestaw słuchawkowy doskonale odda natomiast zarówno wysoki, wywołujący dreszcze skowyt stworów z zaświatów, jak i gromki, niski okrzyk barbarzyńcy ruszającego do boju. Dzięki wyjątkowemu komfortowi użytkowania, atrakcyjnemu wyglądowi i doskonałych parametrach technicznych, gracze używający zestawu słuchawkowego i myszy będą mogli w pełni wejść w świat gry”.

Mysz SteelSeries Diablo III

  • [[[zdjecie,3418,prawa]]] Wartka akcja w mrocznym świecie Diablo III wymaga krótkich czasów reakcji oraz wytrzymałej broni, która bez problemu zniesie grad szybkich kliknięć. Mysz SteelSeries Diablo III została wyposażona w laserowy czujnik o czułości sięgającej 5000 CPI oraz 7 ergonomicznie rozmieszczonych przycisków przygotowanych na prawdziwie piekielną próbę, których gwarantowana żywotność wynosi 10 milionów kliknięć - trzykrotnie więcej, niż w przypadku standardowej myszy. Symetryczny kształt pozwala obsługiwać mysz zarówno prawą, jak i lewą ręką, a wygodna, matowa i przyczepna powłoka umożliwia łatwe chwytanie jej na wiele różnych sposobów.

Projektanci nadali myszy charakter odpowiedni dla Diablo III poprzez podświetlenie kolorem „demonicznej czerwieni” trzech punktów myszy - kółka, wskaźnika czułości oraz logo gry. Gracze mogą włączyć lub wyłączyć to podświetlenie, a także wybrać jeden z trzech trybów pulsowania. Osprzęt myszy został również stworzony z myślą o ciężkich bojach; urządzenie zostało wyposażone w nylonowy, podwójnie pleciony przewód oraz pozłacane złącze USB. Łatwe w obsłudze oprogramowanie SteelSeries Engine umożliwia dostosowanie ustawień do potrzeb użytkownika. Wspomniane oprogramowanie jest kompatybilne z komputerami Mac® oraz PC. Użytkownicy mogą skonfigurować działanie myszy, przeciągając i upuszczając elementy oznaczające umiejętności lub polecenia w grze. Interfejs oprogramowania konfiguracyjnego jest również utrzymany w stylu Diablo III. Każdemu z 7 przycisków myszy można szybko przypisać komendy zgodnie z osobistymi upodobaniami. Sugerowana cena detaliczna myszy SteelSeries Diablo® III to 69,99 USD / 69,99 EUR.

Zestaw słuchawkowy SteelSeries Diablo III

  • [[[zdjecie,3419,prawa]]] Diablo III atakuje gracza bogactwem efektów dźwiękowych, od stłumionych odgłosów upadającego łupu, po łomoczące basami ostatnie tchnienia demonicznych pomiotów. To gra, którą trzeba usłyszeć. Zestaw słuchawkowy SteelSeries Diablo III cechuje się lekką konstrukcją. Na ergonomicznym pałąku umieszczono zamknięte słuchawki tłumiące dźwięki zewnętrznego świata i otaczające gracza odgłosami świata gry. Skórzane nauszniki słuchawek wygodnie otulają ucho, a wbudowane głośniki o średnicy 50 mm budują zoptymalizowaną przestrzeń dźwiękową, aby jeszcze skuteczniej „zanurzyć” gracza w świecie Płonących Piekieł.

Matowoczarne wykończenie jest utrzymane w tym samym stylu, co mysz SteelSeries Diablo III, dzięki unikalnej grafice na opasce oraz podświetleniu w kolorze „demonicznej czerwieni”. Jest to pierwszy podświetlany zestaw słuchawkowy SteelSeries. Gracze mogą włączyć lub wyłączyć podświetlenie, a także wybrać jeden z trzech trybów pulsowania. Światło jest emitowane przez 18 diod LED umieszczonych na całym zestawie. Diody umieszczone wokół krawędzi nauszników i w symbolu „III”, sprawiają, że poświata emanuje z lewej i prawej słuchawki

Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w jednokierunkowy, wysuwany mikrofon produkcji SteelSeries, który umożliwia wygodną rozmowę podczas rozgrywki w serwisie Battle.net®. Na wytrzymałym, plecionym dwukrotnie przewodzie wyposażonym w łącze USB umieszczono mechanizm regulacji głośności i wyciszania dźwięku. Gracze potrzebujący większej kontroli nad dźwiękiem gry mogą skorzystać z oprogramowania SteelSeries Engine o łatwym w obsłudze interfejsie w stylu Diablo III, które umożliwia dostosowanie poziomu głośności i ustawień korektora. Sugerowana cena detaliczna zestawu słuchawkowego wynosi 119,99 USD / 199,99 EUR.

Podkładki pod mysz SteelSeries Diablo III

  • [[[zdjecie,3417,prawa]]] Gracze mogą również zaopatrzyć się w jedną z dwóch materiałowych podkładek dostosowanych do myszy SteelSeries Diablo III. Wielokrotnie nagradzane podkładki pod mysz SteelSeries QcK są wyłożone od spodu gumową warstwą antypoślizgową, a ich wierzch jest pokryty materiałem o zoptymalizowanej fakturze z grafiką z gry Diablo III. Podkładka SteelSeries Diablo III QcK Barbarian Edition jest ozdobiona oficjalną grafiką klasy barbarzyńcy, z kolorystyką utrzymaną w tonacji głębokiej czerwieni i ziemi, która łączy się z postacią tego brutalnego wojownika. Podkładka SteelSeries Diablo III QcK Witch Doctor Edition cechuje się bardziej stonowanymi, zielonymi i purpurowymi kolorami, charakterystycznymi dla tej nowej, potężnej postaci przyzywającej. Sugerowana cena detaliczna podkładki to 14,99 USD / 14,99 EUR.

Produkty z rodziny SteelSeries Diablo III będą dostępne w Internecie i wybranych sklepach w momencie premiery gry.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe