agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
SteelSeries Ion - kontroler do gier mobilnych i PC

SteelSeries Ion - kontroler do gier mobilnych i PC

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Akcesoria / 2012-01-11 09:43:00

SteelSeries zaprezentowało bezprzewodowy kontroler Ion, stworzony w ramach współpracy licencyjnej z firmą Zeemote Technology. Ion doskonale sprawdzi się podczas grania na komputerze PC oraz w grach uruchamianych na urządzeniach mobilnych (tabletach i smartfonach). Kontroler wykorzystuje technologię Bluetooth i może zostać łatwo dostosowany do preferencji użytkownika za pomocą dedykowanej aplikacji.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowy produkt SteelSeries jest wielkości talii kart (mierzy 108 x 55,5 x 16 mm), można więc go bez problemu schować w kieszeni czy torbie. Urządzenie komunikuje się z komputerem lub urządzeniem mobilnym za pośrednictwem protokołu Bluetooth (na obudowie kontrolera znajduje się ikona informująca o statusie połączenia). Zasilanie zapewnia wbudowany akumulator litowo-jonowy, wystarczający na ok. 20 godzin pracy.

Użytkownik Iona ma do dyspozycji klasyczny zestaw przycisków - urządzenie wyposażono w dwa mini-dżojstiki, przycisk kierunkowy (dpad), 2 "spusty" (triggery) oraz cztery klasyczne przyciski funkcyjne, które można dowolnie konfigurować. Kontroler SteelSeries Ion pojawi się w sklepach w trzecim kwartale 2012, wtedy też zostanie podana jego cena.

informacja prasowa: SteelSeries

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe