agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Strefa kolorów Frames by Franke - płyta Lightboard FS

Strefa kolorów Frames by Franke - płyta Lightboard FS

DUŻE AGD / Płyty grzejne / 2017-11-17 12:12:00

Innowacyjny system urządzeń kuchennych Frames by Franke zaskakuje przemyślanymi funkcjami i detalami. Projektanci Frames by Franke wykorzystują zaawansowane technologie, by stworzyć urządzenia intuicyjne, przyjazne i bardzo uniwersalne.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Projektując ten rewolucyjny system kuchenny, składający się z 44 elementów skupili się też na kolorach, które odgrywają istotną rolę w postrzeganiu wnętrza. Ciekawym urządzeniem w zestawie jest stylowa płyta, przypominająca tablet - Lightboard FS. System urządzeń kuchennych Frames by Franke tworzą: okap, piekarnik, płyta indukcyjna lub grzewcza oraz zlewozmywak z baterią. Niecodziennym uzupełnieniem tego zestawu jest płyta Lightboard FS, która precyzyjnie dopasowana jest do komory zlewozmywaka.

W dzień płyta Lightboard FS może służyć, jako waga. Wygląda delikatnie, ale odmierza precyzyjnie składniki o wadze aż do 10 kg. Świetnie sprawdza się jako deska do krojenia - za pomocą miękkiej silikonowej nakładki Lightboard staje się wygodną i uniwersalną przestrzenią roboczą. Płyta jest wodoodporna i przystosowana do kontaktów z żywnością.

Wieczorem, dzięki zmieniającym się kolorom oświetlenia, którymi możemy sterować w zależności od nastroju i przygotowanych posiłków - zmieniamy kuchnię w intrygujące miejsce. Gdy zapraszamy gości na przyjęcie lub potrzebujemy stworzyć niezwykły nastrój, wystarczy postawić kieliszki z szampanem na płycie LIGHTBOARD FS, a wyświetlacz nada im niezwykły efekt, bo drinki będą efektowanie oświetlone. Płyta Lightboard FS stanowi idealne uzupełnienie kolekcji urządzeń kuchennych Frames by Franke, które dostępne są w kolorze czarnym i szampan. Ten drugi kolor jest hitem tegorocznej jesienni, gdyż doskonale komponuje się zarówno z drewnianą, jak i kolorową kuchenną zabudową.

W świecie Frames by Franke użytkownik jest dyrygentem, który rozwija swoją kulinarną kreatywność i adaptuje oświetlenie do swoich potrzeb. Potwierdza to także ambasador marki Franke:

- Niezwykle istotny jest dla mnie kolor. Postrzegam go jako muzykę, gdyż potrafi zmienić nastrój pomieszczenia - mówi Marc Thorpe projektant z Nowego Yorku, który korzysta w swojej kuchni z urządzeń kuchennych Franke.

źródło: franke/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe