agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Stwórz swoją wymarzoną i niepowtarzalną lodówkę z symulatorem Samsung Bespoke

Stwórz swoją wymarzoną i niepowtarzalną lodówkę z symulatorem Samsung Bespoke

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2021-11-08 16:15:02

Wielokrotnie nagradzane modułowe lodówki Samsung Bespoke zapoczątkowały nową erę w personalizacji urządzeń domowych, a ich design inspiruje konsumentów na całym świecie. Sprawdź jak w kilku prostych krokach, za pomocą symulatora online, stworzyć lodówkę dopasowaną do stylu kuchni i potrzeb domowników.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Modułowe lodówki Samsung Bespoke z wymiennymi zewnętrznymi panelami otwierają przed użytkownikami niemal nieograniczone możliwości w zakresie personalizacji. Dzięki zewnętrznym panelom, dostępnym w takich kolorach jak np. czerń, biel, błękit, lawenda czy beż, a także w różnych opcjach wykończeniowych, w tym szkło satynowe, naturalne szkło i metal, z łatwością dopasujemy wygląd urządzenia do stylu wnętrza i naszych indywidualnych preferencji. Co więcej, poszczególne moduły lodówki – chłodziarka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa zamrażarka i jednodrzwiowa chłodziarka slim – możemy dowolnie ze sobą zestawiać w celu idealnego dopasowania przestrzeni wewnętrznej do potrzeb domowego gospodarstwa.[i]

Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji personalizowana lodówka Bespoke jest wyborem na lata. Jeśli po jakimś czasie zechcemy zmienić oblicze swojej kuchni, możemy z łatwością wymienić panele zewnętrzne. Bespoke zagwarantuje elastyczne dopasowanie także w zakresie przestrzeni do przechowywania żywności. Gdy zwiększy się liczba domowników możemy dodać kolejny moduł lodówki tak, aby rosła wraz z naszymi potrzebami.

Symulator Bespoke – odkryj wachlarz możliwości

Najlepszym sposobem na to, aby sprawdzić możliwości modułowej lodówki Bespoke, jest skorzystanie z dedykowanego symulatora online. To wygodne i proste narzędzie, dzięki któremu użytkownicy mogą zwizualizować swoje pomysły na aranżację kuchni, zarówno w ramach kreatywnej zabawy, jak i chęci wcielenia ich w życie.

Jak skorzystać z symulatora?

  • Wejdź na stronę https://bespoke.samsung.pl/
  • Wybierz jeden z sześciu dostępnych typów kuchni
  • Dopasuj wykończenie szafek oraz kolor podłóg
  • Wybierz rodzaj oraz ustawienie poszczególnych modułów lodówki
  • Dopasuj kolory oraz materiały, z których wykonane będą panele zewnętrzne

Po skończonej konfiguracji wybierz opcję „poznaj szczegóły”, aby uzyskać informacje na temat modeli wybranych urządzeń i elementów, a także na temat niezbędnych łączników.

Obejrzyj poniższy materiał video i zainspiruj się:  https://www.youtube.com/watch?v=SpuLHbhs0Q4

[i] Szczegółowe zasady dotyczące łączenia modułów można znaleźć na stronie www.bespoke.samsung.pl

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe