agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Stworzyliśmy Piano… kompozycja należy do Ciebie

Stworzyliśmy Piano… kompozycja należy do Ciebie

DUŻE AGD / Płyty grzejne / 2011-03-14 12:24:00

Wyobraź sobie niecodzienne wydarzenie, poczuj podniosłą atmosferę, kiedy przymykasz oczy i wsłuchując się w harmonię dźwięków, przenosisz w świat marzeń. Delikatność przeplata się z dynamiką akordów, a wysublimowany smak pozostawia miejsce na Twoją własną interpretację. Kiedy orkiestra wznosi się na wyżyny swoich umiejętności, ty niczym dyrygent uwodzisz każdym tonem, precyzją formy i finezją detalu. Ponad 300 lat doświadczenia marki De Dietrich pozwoliło stworzyć kompozycję doskonałą - przejmij pałeczkę, zostań wirtuozem.

Piano marki De Dietrich to przełomowe odkrycie w technologii indukcji i zupełnie nowy wymiar przyrządzania potraw. Piano to indukcja bez ograniczeń - płyta stanowi jedną, dużą strefę do gotowania, gwarantującą niezwykłą swobodę kompozycji.

Piano oferuje unikalne tryby gotowania. W opcji „Solo” moc grzania jest dokładnie taka sama w każdym miejscu płyty. W trybie „Piano” powierzchnia urządzenia podzielona jest na trzy strefy, a każda z nich grzeje z inną mocą, dostosowaną idealnie do przygotowywanych potraw. Korzystając z trybu „Expert” dla każdego z naczyń możemy ustawić osobno inną moc, która zostanie w pełni zachowana także podczas przestawienia garnka w inne miejsce na płycie. Tuż przy dolnej krawędzi urządzenia umieszczony został kolorowy ekran LCD. Wyświetlacz sterowany jest dotykowo, a podczas jego obsługi pojawiają się komunikaty tekstowe w języku polskim.

Cena: 21 999 zł