agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Szalone filmy z nowymi akcesoria do kamer GoPro

Szalone filmy z nowymi akcesoria do kamer GoPro

AKCESORIA FOTO / Inne akcesoria FOTO / 2015-11-24 08:15:00

Kamery GoPro stały się synonimem szaleństwa i wielkiej przygody. Filmy nagrywane GoPro notują setki tysiące odsłon na You Tube. Trudno się temu dziwić, wszak ekstremalne przejazdy na nartach, skoki spadochronowe czy popisy na paralotniach budzą podziw i zazdrość. Twórcy tego typu filmików zawieszają sobie coraz wyżej poprzeczkę, kręcąc ekstremalne scenki, czasami mrożące krew w żyłach. Nagrywanie takich ujęć często wymaga zastosowania specjalnych akcesoriów.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Rodzina akcesoriów Hamy opracowanych z myślą o kamerach GoPro powiększyła się o cztery nowe produkty. Jednym z największych wyzwań stojących przed użytkownikami kamer sportowych jest nagrywanie scenek na wodzie. GoPro może łatwo wyślizgnąć się z ręki i wpaść do wody. Dlatego Hama wprowadziła do oferty specjalny pływak do kamery GoPro zabezpieczający przez zatonięciem. Co więcej, pozwala on wykonywać stabilne ujęcia w wodzie. Jaskrawy kolor sprawia, że kamera nigdy nie zniknie z pola widzenia. Pływak waży 57 gram, zaś jego długość wynosi 15 cm.

Pozostałą grupę tworzą różnego rodzaju mocowania, umożliwiające rejestrację scen w trudnych warunkach. Pas na bark, wykonany z elastycznego stretchu, świetnie sprawdzi się podczas kręcenia filmów w czasie jazdy na nartach, rowerem górskim czy motocyklu crossowym. Jego zaletą jest łatwy i szybki montaż. Nie mniej przydatnym rozwiązaniem jest uchwyt z trzema przyssawkami o średnicy 4,5 mm. Taka konstrukcja zapewnia stabilność i pozwala nagrywać filmy w niecodziennej perspektywie.

Kolejnym walorem jest mocowanie z solidnego aluminium. Warto dodać, że akcesorium można także użyć jako statyw samochodowy. Ofertę najświeższych dodatków dla GoPro uzupełnia wielofunkcyjny uchwyt, który może znaleźć zastosowanie jako ramię, wysięgnik czy statyw. Dla przykładu składane ramię pozwala robić ciekawe ujęcia selfie, zaś ramię z wysięgnikiem sprawdzi się podczas nagrywania scen w wyjątkowej perspektywie. Użytkownik nie musi się obawiać o bezpieczeństwo kamery, bowiem przeguby są unieruchamiane za pomocą solidnych śrub. Lekka waga - 180 gram, a także pasek na rękę, sprawiają, że uchwyt można łatwo przenosić i zabrać w najdalszą i najbardziej ekstremalną wyprawę.

źródło: hama/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe