agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Szwajcarski design wysoko ceniony

Szwajcarski design wysoko ceniony

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2017-03-15 12:04:00

iF Design Award 2017, jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie wzornictwa rozstrzygnięty. Wśród nagrodzonych produktów znalazł się m.in. ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Stadler Form Eva. To kolejne po Housewares Design Awards międzynarodowe wyróżnienie dla szwajcarskiej marki w dziedzinie designu. Jest to szczególnie istotne dla firmy, która od początku swojej działalności stawia na harmonijne połączenie wyrafinowanego wzornictwa produktów z zaawansowaną technologią oraz najwyższej jakości wykonaniem.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

iF Design Award to jeden z najbardziej liczących się na świecie konkursów w dziedzinie wzornictwa produktowego. Certyfikat iF przyznawany jest od ponad 60 lat jako znak doskonałości projektowej. Każdego roku międzynarodowe jury konkursu wyróżnia produkty charakteryzujące się wzornictwem oraz innowacyjnością technologiczną na najwyższym poziomie. Po raz 65. w styczniu bieżącego roku 58-osobowa komisja konkursowa z 19 krajów świata wyróżniła 75 produktów w 7 kategoriach. Uroczysta gala wręczenia nagród iF Design Award 2017 odbyła 10 marca się w centrum BMW Welt Monachium i przyciągnęła ponad 2 tysiące gości z 41 krajów.

Produkty zostały wybrane spośród 5575 zgłoszeń z 59 krajów. W kategorii Produkt nagrodzony został nawilżacz ultradźwiękowy Stadler Form Eva, który łączy wysoką wydajność z zaawansowaną technologią, która zawarta została w eleganckiej formie.

Stadler Form Eva

Szwajcarska firma Stadler Form przeszło od 20 lat dba o to, aby cechami charakterystycznymi jej produktów był wyszukany design, który łączy się z najwyższą jakością wykonania oraz innowacyjną technologią. Niezwykle efektywny ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Eva wykorzystuje technologię Adaptive Humidity. W trybie Auto urządzenie jest w stanie samodzielnie zarządzać ilością emitowanej mgiełki, aby cicho i wydajnie osiągnąć założony poziom wilgotności powietrza. Z kolei funkcja podgrzania wody ma wpływ na efektywność nawilżania, higienę działania oraz skutkuje emisją przyjemnej, ciepłej mgiełki. Za sprawą zewnętrznego czujnika w postaci intuicyjnego pilota użytkownik ma możliwość wybrania jednego z pięciu poziomów nawilżania (w przedziale 30% - 75%). Stadler Form Eva posiada informujące o ustawieniach pracy diody LED, które mogą być przyciemnione lub zupełnie wygaszone. Dopełnieniem komfortu jest możliwość dodania olejków zapachowych, które nasycą aromatem odpowiednio nawilżone powietrze.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe