agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook

Szybkie, wygodne i zdrowe porządki dzięki mocy pary z urządzeń Bissell

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2014-10-29 08:31:33

Czy zastanawialiście się kiedyś czy porządki mogą nie być nudne i monotonne? Od początku listopada 2014 spółka Navo Orbico wprowadza sprzęt, który zmieni podejście do sprzątania - urządzenia marki Bissell - rozwiązania czyszczące uderzeniem pary, mopy parowe oraz urządzenia łączące funkcjonalność mopa parowego z odkurzaczem.

138 lat doświadczeń firmy Bissell nie poszło w las! Produkty znanej, amerykańskiej marki zdobyły uznanie na całym świecie zdobywając prestiżowe wyróżnienia mówiące m.in. o tym, że Bissell, jako jedyny producent gwarantuje alergikom ulgę dzięki rozwiązaniom eliminującym alergeny bez użycia zbędnej chemii i detergentów (pieczęć organizacji Allergy UK)

Sprzątanie może być dużo szybsze i mniej kosztowne. Dzięki urządzeniom takim jak VAC&STEAM, które jednym pociągnięciem nie tylko odkurzają, ale również dzięki mocy pary myją i dezynfekują czyszczoną powierzchnię - użytkownik może oszczędzić mnóstwo czasu. Po co najpierw odkurzać, a następnie wylewać swoje pieniądze na podłogę w postaci detergentów, skoro Bissell zrobi to samą wodą, która nie tylko jest tańsza, ale również zdrowsza i w pełni przyjazna dla środowiska. VAC&STEAM to nie jedyny produkt, który Navo Orbico sp. z o.o. wprowadza na polski rynek. Na początek polscy użytkownicy będą mogli skorzystać także z udogodnień, jakie dadzą im urządzenie parowe SteamShot, mopy parowe PowerFresh oraz Steam Mop Select. Pisząc o rozwiązaniach Bissell trzeba wspomnieć o ekologii, ekonomii i zdrowiu. Do czyszczenia niemal dowolnej, nawet ekstremalnie zabrudzonej powierzchni Bissell nie potrzebuje detergentów ani mocnej chemii! Sama woda przemieniona w parę nie tylko oczyszcza, ale również dezynfekuje myte powierzchnie zabijając nawet 99,9% bakterii i drobnoustrojów.

źródło: bissell/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe