agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Szybko, zdrowo, kolorowo - nowe szybkowary marki Fagor

Szybko, zdrowo, kolorowo - nowe szybkowary marki Fagor

MAŁE AGD / Parowary i Kombiwary / 2013-09-10 12:05:00

Jak w codziennym pośpiechu i natłoku obowiązków zadbać o to, by nasze posiłki były zdrowe oraz doskonale zbilansowane? Wystarczy skorzystać z pomocy jaką oferują szybkowary Rapid Xpress marki Fagor. Przygotowywane w nich potrawy zachowują wszystkie wartości odżywcze, a wyjątkowa szybkość gotowania oszczędza czas. Dodatkowo, urządzenia dostępne są w trzech atrakcyjnych kolorach, które ubarwią każde kuchenne wnętrze.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowe szybkowary z serii Rapid Xpress, o pojemności 6 litrów, to doskonałe urządzenia dla każdego, kto mimo zapracowania i braku czasu, chciałby odżywiać się zdrowo i dbać o swój organizm. Gotowanie w szybkowarze pozwala oszczędzić czas, a przede wszystkim zapobiega utracie cennych witamin i soli mineralnych z przygotowywanych dań. Efektem tego są smaczne, soczyste i pełnowartościowe potrawy, przyrządzone wyjątkowo szybko. Modele Rapid Xpress wyróżnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Solidny zawór zabezpiecza naczynie przed rozszczelnieniem, a ustawienie pozycji „dekompresji” pozwala na automatyczne i kontrolowane uwolnienie ciśnienia, znajdującego się w szybkowarze. Co ważne, ujście pary odbywa się w pionie, co również wpływa na bezpieczeństwo podczas gotowania. Dużym ułatwieniem jest również automatyczne zamykanie pokrywy szybkowaru oraz samooczyszczenie się zaworu.

Urządzenia dostępne są w trzech atrakcyjnych kolorach - głębokiej czerni, soczystej malinowej czerwieni oraz intensywnego fioletu. Sprzęt można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych.

źródło: mastercook/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe