agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
T1 Active - Miele prezentuje najnowsze suszarki

T1 Active - Miele prezentuje najnowsze suszarki

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2017-08-31 21:37:00

Miele T1 Active - TDB 230 WP Active i TCE 530 WP Active Plus - to najnowsze suszarki Miele z eleganckiej linii wzorniczej ChromeEdition, które nie tylko perfekcyjnie wysuszą pranie, ale także zadbają o tkaniny. TDB 230 WP Active to suszarka o ładowności 7 kg, natomiast model TCE 530 WP Active Plus wysuszy aż 8 kg załadunku. Te nowoczesne urządzenia oferują najważniejsze funkcje i programy Miele, które zapewniają najwyższą jakość suszenia. W nowych suszarkach Active zastosowano technologię EcoDry, która gwarantuje stałe niskie zużycie energii i krótkie czasy suszenia przez całe życie urządzenia.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Za najlepsze efekty suszenia odpowiada opatentowany przez Miele system PerfectDry, dzięki któremu suszarki określają aktualną zawartość wapnia w wodzie i precyzyjnie dopasowują do niej parametry suszenia. Dzięki FragranceDos pranie zyska nasz ulubiony zapach dozowany w specjalnych kapsułkach Miele, a bęben SoftCare z powierzchnią o strukturze plastra miodu zadba o najdelikatniejsze tkaniny. Dodatkowo funkcja Prasowanie wstępne pozwoli zmniejszyćpotrzebę prasowania. Oba urządzenia wyróżnia wysoka klasa efektywności energetycznej - A++ w modelu TDB 230 WP Active i A+++ w modelu TCE 530 WP Active Plus. Model TCE 530 WP Active Plus dodatkowo wyposażony został w cichy i oszczędny silnik ProfiEco.

Sterowanie DirectSensor i 7- egmentowy wyświetlacz sprawiają, że obsługa urządzeń jest prosta i intuicyjna. Oba urządzenia można zestawiać w kolumnie z pralką.

  • Cena TDB 230 WP Active - 4199 PLN
  • Cena TCE 530 WP Active Plus - 4999 PLN

źródło: miele/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe